Працюючи з державними установами ми усвідомлюємо всю відповідальність, а також розуміємо наскільки важливо забезпечити максимальну надійність і найголовніше захист і збереження інформації.

Для роботи з представниками державного сектору RCI Consulting має: високу компетенцію персоналу, надійні рішення провідних світових виробників, необхідні ліцензії та дозволи, успішний досвід реалізації проектів в державному секторі.

Безпечне місто

Програма «Безпечне місто» – цільова державна програма, головним завданням якої є забезпечення безпеки в масштабах району, міста або цілого регіону. Реалізація цільової програми – це спільне завдання не тільки поліції, а й міської влади, Державтоінспекції, житлово-комунального господарства, швидкої медичної допомоги, служби МНС та інших служб швидкого реагування.

Показати

Типові об’єкти контролю:

 • Об’єкти транспортної інфраструктури – проїжджі частини, зупинки та салони громадського транспорту, вокзали, аеропорти
 • Житловий сектор – під’їзди, дворові території
 • Муніципальні будівлі, школи і дитячі сади
 • Об’єкти промислового іенергетіческого комплексів
 • Місця масових скупчень людей.

Основними завданнями системи є: централізований контроль в режимі реального часу, оперативне інформування служб про надзвичайні події, архівування отриманої інформації, можливість відновлення ходу подій на основі записаних матеріалів, допомога при вирішенні спірних питань на дорозі, інтеграція з системами охоронно-пожежної сигналізації та контролю доступу , контроль виникнення пробок і багато іншого.

Основні вимоги до всього обладнання системи можна сформулювати як – надійність, стійкість і безперебійність роботи в цілодобовому режимі.

До складу системи «Безпечне місто» входять високошвидкісні поворотні мегапіксельні відеокамери, серверне обладнання для зберігання та аналізу отриманих даних, спеціалізоване програмне забезпечення, ситуаційний центр з пристроями відображення інформації, стійкий і високошвидкісний канал зв’язку. Канали зв’язку, як правило, складаються з наступних компонент: магістраль Gigabit Ethernet на базі волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) і сегментів бездротового відеоспостереження на базі технологій Wi-Max, Wi-Fi або радіохвиль.

Компанія RCI Consulting впровадила муніципальний проект «Безпечне місто» для ГУ МВС в місті Києві.

В рамках проекту наша компанія оснастила основні площі, вулиці центральної частини міста Києва системами відеоконтролю і передачею відеозображення до чергової частини ГУ МВС. Дана система реалізована на базі високошвидкісних поворотних відеокамер спостереження Panasonic, відеокубів відображення інформації Mitsubishi Electric, базової платформи «Інтелект» виробництва ITV, а також бездротового радиоволнового каналу зв’язку на основі приймачів-передавачів Motorola Canopy (дана частина проекту була виконана спільно з компанією RCI).

Відеокамери Panasonic WV-CW960, застосовані в проекті, оснащені високошвидкісний функцією PTZ (панорамування, нахил, масштабування), можуть вільно повертатися на 360 °, мають потужний 30-кратний варіооб’ектів, що дозволяє, змінюючи масштаб, дуже чітко бачити дрібні або віддалені об’єкти, функція День / Ніч забезпечує отримання розбірливих зображень навіть при освітленості 0лк.

Відеокубів відображення інформації Mitsubishi Electric VS-67XLWF50U, встановлені в Чергової частини ГУ МВС, дозволяють оператору максимально розглядати всі деталі подій, що відбуваються в місті.

Застосування платформи «Інтелект» дає також ряд переваг:

 • установка будь-якого колічестварабочіх місць, локальних і віддалених
 • перенесення відеоархівів відеомагазину на виділені сервери-архіватори для довготривалого зберігання
 • розподіл відеопотоків в системі за принципом мультікастінга, тобто кожен наступний клієнт, отримуючи відеопотік від сервера, не збільшує навантаження на канал зв’язку
 • система автоматично виконує прив’язку події до електронної карти міста
 • виконує перетворення записаної відеоінформації в AVI-формат для подальшого поширення
 • нарощується додатковими апаратними та програмними модулями. При інтегруванні модулів розпізнавання осіб, автомобільних номерів система «розпізнає» злочинця або викрадений автомобіль по існуючим базам даних, потім інформація про це надходить в ситуаційний центр і інформуються правоохоронні органи або Державтоіспекція
 • система автоматично контролює свою працездатність, що запобігає можливим помилкам або збої, в разі збою коректно відновлюється робота всіх підсистем.

Перед впровадженням системи «Безпечне місто» наша компанія проводить комплекс заходів:

 • формування технічного завдання з Замовником
 • технічне проектування, розробка загальної архітектури системи
 • вибір оптимального варіанта комплектації
 • створення «пілотного» проекту в обраному районі
 • поетапне розгортання системи востальних районах, транспортних вузлах
 • формування відповідної нормативної бази, інструкцій, планів тощо.
[згорнути]