Ми пропонуємо систему стеження за переміщеннями автомобілів транспортних підприємств з використанням GPS-моніторингу.

GPS – моніторинг

За допомогою даної системи керівництво підприємства отримає ефективний інструмент контролю за переміщеннями транспортних одиниць свого автопарку. Система надає точну і об’єктивну інформацію 24 години на добу 365 днів у році.

Можливості системи:

  • Ідентифікація / контроль руху / місцезнаходження транспортних засобів (швидкість, маршрут, пройдений шлях, зупинки, стоянки);
  • Контроль заправок / витрати палива;
  • Ідентифікація водіїв, облік їх робочого часу, детальне відображення маршруту руху будь-якої окремої одиниці техніки, включаючи причіпну.

Мобільне супутникове телебачення

Через 5 хвилин розпочнеться цікава розважальна передача, ваше улюблене шоу або блок новин, але ви не вдома: відпочиваєте з друзями на яхті або їдете з родиною в автомобілі на дачу. За допомогою сучасних мобільних технологій супутникового телебачення ви зможете все це подивитися!

Тепер високоякісні супутникові телепрограми можуть бути доступними Вам на швидкохідному яхті, теплоході, в автомобілі, в поїзді або автобусі, що здійснює міжміський рейс. Ви можете дивитися улюблені телепередачі, слухати музику з друзями в тих місцях, де ще недавно, здавалося це зробити неможливо – перебуваючи, наприклад, на природі, далеко від цивілізації!

Показати

Ми пропонуємо сучасні системи цифрового супутникового телебачення, що виконують функції пошуку, націлювання, «захоплення і утримання» супутників.

Системи, які ми пропонуємо, володіючи здатністю швидкого автоматичного позиціонування антен, забезпечують високу якість телевізійного сигналу навіть під час руху на великих швидкостях або при зміні траєкторії руху.

Наші системи, в залежності від передбачуваних умов прийому програм, можуть комплектуватися різною кількістю крокових двигунів, що забезпечують динамічний позиціонування антени в двох або трьох осьової системі координат.

Системи дозволяють дивитися різні канали на різних телевізійних приймачах в один і той же час. Ми пропонуємо ресивери як стандартного, так і HD дозволу.

Ми зможемо запропонувати різні рішення, що відрізняються технічними можливостями, що належать різним цінових діапазонах. Залежно від ваших потреб, ми зможемо запропонувати Вам як просте бюджетне рішення, так і «топову» модель.

Ми забезпечимо Вас якісною технічною підтримкою: швидко виправимо виявлені недоліки, проведемо оперативний ремонт або заміну несправного обладнання, надамо консультації.

[згорнути]