Системи відеоспостереження (CCTV, відеоспостереження) – це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об’єктиви, монітори, відеореєстратори або відеосервера, і ін. Устаткування), призначений для організації відеоконтролю як на локальних, так і на територіально-розподілених об’єктах будь-якої складності. Системи адаптуються під кожного клієнта, і відповідають як специфіці приміщень, так і вимогам безпеки. Вони встановлюються з метою: протидія грабіжникам, огляд для забезпечення безпеки або отримання інформації, постійне документування певній галузі або використання для аналізу певних подій.

Перевага систем охоронного відеоспостереження в порівнянні з іншими охоронними системами полягає в їх високої інформативності (90% всієї інформації про навколишній світ людина отримує завдяки органам зору). Перевірити справну роботу пристроїв систем безпеки, виключити помилковий сигнал тривоги при спрацюванні сигналізації (охоронної, пожежної, периметральної, антікражних, автомобільної) можна дистанційно – за допомогою відеосистеми. А ще важливіше – запобігти подія, виявивши небезпечний рух на підступах до охоронюваної зоні, розшифрувавши можливу загрозу з екрану відеомонітора. Це особливо актуально для віддалених необслуговуваних об’єктів.

Показати

На невеликих об’єктах все ще використовуються аналогові системи, в яких застосовуються аналогові камери відеоспостереження і цифрові пристрої запису – відеореєстратори (DVR). Аналогові системи відеоспостереження залучають клієнтів низькою вартістю, простотою експлуатації та обслуговування, але майбутнє, безумовно, за цифровими системами.

Цифрові системи відеоспостереження, побудовані на базі IP-камер і цифрових IP-реєстраторів або відеосерверов, мають незаперечні переваги перед аналоговими, це і: висока чіткість і якість зображення, можливість передачі відеосигналу і живлення по одному кабелю за допомогою PoE (Power Over Ethernet) технології , функція управління камерою PTZ без прокладки додаткового кабелю управління, можливість побудови систем великої складності на необмежену кількість відеокамер з віддалено розташованим відеоархівів і багато іншого.

[згорнути]

Інтелектуальне відеоспостереження

Системи розпізнавання осіб, номерів транспортних засобів:

 • розпізнавання об’єктів (осіб, автомобільних номерів, залишених предметів, що надають потенційну загрозу і інших чинників),
 • реєстрації фактів порушення порядку,
 • інтеграція з базами даних фотографій, фоторобот, номерних знаків автомобілів для ідентифікації терористів, злочинців, правопорушників.
 • Система розпізнавання номерів дозволяє будувати інтегровану систему контролю подій на складі, вести облік транспортних засобів за номером, вагою автомобіля, дату і час заїзду і виїзду зі складу, записувати відео архіви інформації, а також створювати і експортувати різні звіти подій.

  За допомогою подібної системи силові структури можуть вирішувати завдання забезпечення безпеки на якісно новому рівні, завжди оперативно реагувати і вживати необхідних заходів.

  Відеоаналітика для рітейла

  Інтелектуальні системи відеоспостереження, які пропонує наша компанія, дозволяють скласти більш повне уявлення про поведінку покупців і знайти відповіді на наступні питання:

 • яке значення має коефіцієнт конверсії,
 • в якому місці магазину покупці проводять найбільше часу і за якими торговим рядам вони ходять,
 • які стелажі з товаром і рекламні акції привертають найбільшу кількість клієнтів,
 • який коефіцієнт ефективності певних торгових рядів і торцевих стендів,
 • в який час в магазині знаходиться найбільша кількість покупців,
 • коли утворюються найдовші черги перед касами,
 • як скласти більш ефективний графік роботи персоналу.
 • Подібний аналіз допоможе підвищити ефективність мерчандайзингу, поліпшити планування торговельних залів та організувати роботу персоналу.