Cisco представляє обладнання для нового покоління Wi-Fi 6

Cisco випускає апаратні засоби значно раніше, ніж у більшості телефонів і ноутбуків з’являється чіп, що дозволить скористатися перевагами Wi-Fi 6

Технологічна фірма Cisco оголосила про своє нове обладнання для наступного покоління стандартів Wi-Fi, виділивши для цього основну частину свого інфраструктурного бізнесу вартістю 28,2 млрд  доларів, а також процес, спрямований на залучення додаткових доходів від програмного забезпечення.

Cisco оголосила про нові точки доступу та комутатори для бізнесу на Wi-Fi 6 –  новий стандарт, що очікується до 2022 року. Wi-Fi 6 надасть скромний приріст швидкості, але вирішить деякі з найбільших проблем, з якими стикаються поточні мережі Wi-Fi. Новий стандарт розроблений для того, щоб уникнути втрати часу на підключення, з чим сьогодні мають справу телевізори, камери безпеки, смарт-динаміки, сенсори та інші пристрої.

Одним з нових аспектів мереж, які споживачі помітять, є більш глибокі зв’язки з 5G мережами, які з’являться приблизно в той же час. Коли обидві мережі встановлені, наприклад, телефон гостя готелю може перейти від 5G до мережі Wi-Fi готелю після реєстрації без необхідності вводити ім’я або пароль.