Cisco Meraki

Cloud Managed
Security & SD-WAN

100% централізоване управління хмарами для безпеки, мереж та контролю керування додатками

Безпека та швидкість.

Cisco Meraki Security Appliances можна дистанційно розгортати за лічені хвилини, використовуючи резервування хмарного забезпечення. Налаштування безпеки можна легко синхронізувати на тисячах сайтів за допомогою шаблонів. Технологія Auto VPN забезпечує надійне з’єднання філій за допомогою 3 кліків на інтуїтивно зрозумілих інформаційних панелей на веб-сайтах.

Захистіть сайт
миттєво

1

Додайте Meraki Security Appliance на інформаційну панель.

2

Увімкніть запобігання вторгненню

3

Виберіть бажаний рівень захисту від загроз.

Комплексна безпека
в одній коробці

Кожна програма Meraki Security Appliance підтримує кілька функцій, як-от стабільний брандмауер та інтегроване запобігання вторгненню Sourcefire (IPS) для безпеки мереж. Визначення загрози та списки фільтрів незмінно оновлюються, що гарантує кращий захист від останніх проблем для кожного сайту.

Вбудована SD-WAN технологія

Програмні засоби, що визначають WAN у кожному пристрої безпеки, зменшують операційні витрати та покращують використання ресурсів для розгортання на декількох сайтах, дозволяючи адміністраторам мережі більш ефективно використовувати доступну пропускну здатність та забезпечувати максимально високий рівень продуктивності для критичних застосувань, не жертвуючи конфіденційністю безпеки чи даних.

Відмовостійкість

Резервування вбудовано в пристрої безпеки Meraki: від подвійних WAN і стільникових посилань для підключення до Інтернету, для резервного перевантаження, що забезпечує цілісність сервісу, для самостійного лікування VPN на сайті, що надійно фіксує галузеві та публічні ІТ-служби.

Інтуїтивне централізоване управління

Інформаційна панель Meraki дає змогу мережевим адміністраторам переглядати мережевих клієнтів, споживання пропускної спроможності та використання програм на всіх сайтах, а також застосовувати політику для блокування, форми чи білого списку, щоб оптимізувати продуктивність та взаємодію з користувачами. Глибока видимість і керування забезпечують реальну проникливість з будь-якого пристрою, доступного через Інтернет, в будь-який час і в будь-якому місці.

Meraki MX містить повний, надійний набір функцій прямо з коробки.
Не потрібно додаткових придбань.

access-policies

Ідентифікація браундмаеру

Автоматично призначає правила брандмауера та правила формування трафіку, теги VLAN та обмеження пропускної спроможності для забезпечення правильної політики для кожного класу користувачів.

intrusion-prevention

Профілактика вторгнення

Захищає найважливіші мережеві ресурси від найновіших загроз та уражень.

auto-vpn

Auto
VPN

Безпечне підключення філій за допомогою сітки або hub-and-spoke топології. Надає простий VPN-доступ до Web-сервісів Amazon.

content-filtering

Фільтрування вмісту

Блокуйте небажаний веб-вміст у 70+ категоріях та використовуйте пошук у хмарі для фільтрації мільярдів URL-адрес.

malware

Захист від “шкідників”

Захистіть свою мережу від зловмисного програмного забезпечення, використовуючи найновішу інформацію про загрозу, та визначте раніше невідомі шкідливі файли з ретроспективним виявленням.

failover

Висока доступність

Забезпечує цілісність пристроїв і підключень за допомогою декількох посилань на виклик, резервного відновлення, а також самостійного VPN.

app-control

Контроль видимості

Визначте, які програми використовуються, а потім встановіть пріоритети для критичних програм, обмежуючи рекреаційні програми.

centralized-management

Централізоване управління

Бездоганно керує розгортанням Wi-Fi у всьому університеті та розподіленою багатоканальною мережею з однієї скляної панелі.

Дізнайтеся більше:

Cisco Meraki

Cloud Managed Switches