Cloud Managed
Switches

Комутатори Meraki забезпечують продуктивність, справжнє забезпечення області нульового дотику, видимість мережі та дистанційне усунення несправностей для розгортання будь-якого розміру

Простота та потужність

Комутатори рівня доступу та агрегації Cisco Meraki забезпечують основу для мереж будь-якого розміру, об’єднуючи безпечну, масштабовану, надійну продуктивність з елегантним з інтуїтивно зрозумілим керуванням.

Легко розгортати, керувати та усунути несправності

Забезпечуючи справжнє забезпечення з нульовим натисканням, комутатори Meraki можуть бути попередньо встановлені і налаштовані повністю з веб-браузера. Досвід керування Meraki прискорює і спрощує роботу інженера мережі.

Усунення неполадок у вирішенні мережевих проблем, особливо на віддалених розташуваннях, може суттєво збільшити вартість виконання цієї критично важливої служби. Комутатори Meraki забезпечують новаторський інструментарій для дистанційного виправлення неполадок, тому масштабування мережі Meraki не потребує ускладнення масштабування.

Створюйте високопродуктивні, стійкі мережі

Перемикачі Meraki забезпечують основи для створення високопродуктивних мереж, які допомагають підтримувати безшовну мережеву службу. Гігабіт Ethernet вичавлює більше швидкості з існуючих кабелів. Перемикачі можуть бути фізично складені за допомогою спеціального блискавично-кабельного підключення та агрегації поперечних стеків, які використовуються для створення стійкого підключення до мережевого ядра, використовуючи всю доступну смугу пропускання. Подальше зміцнення мережі за допомогою надмірності шлюзу IP або потужної динамічної маршрутизації за допомогою OSPF

Компоненти, обладнані комутаторами Meraki, включають функції для оптимізації роботи інженера мережі, від розгортання до безпеки та виправлення неполадок.

ac

Мультигігабітний
Інтернет

Забезпечуйте вищу продуктивність, що вимагається найновішими точками доступу, за наявними кабелями.

virtualstacking

Гнучке укладання

Одночасно налаштувати тисячі портів через автономні та фізично складені комутатори незалежно від місцезнаходження.

layer7vis

Видимість 7-го рівня

Наші комутатори дозволяють легко зрозуміти, як використовуються цінні мережеві ресурси.

layer3scale

Масштабованість 3-го рівня

Створюйте великі, еластичні мережі, використовуючи динамічні протоколи маршрутизації та теплі запасні технології.

qos

Voice & Video QoS

Дайте привабливі додатки і пропускну здатність, на яку вони заслуговують за допомогою настроюваної QoS.

topology

Мережева топологія

Переглядайте мережу в режимі реального часу, відображаючи пристрої та їх зв’язки та навіть контролюйте стан здоров’я всередині мережі.

livetools

Дистанційні інструменти Live

Потужні інструменти для виявлення та виправлення проблем, навіть з тисяч миль.

enterprisesecurity

Безпека підприємства

Захистіть дротову мережу від зовнішніх та внутрішніх загроз.

Дізнайтеся більше:

Cisco Meraki

Cloud Managed Security & SD-WAN