Digital Signage, система фонового та рекламного озвучування для мережі АЗС КЛО

Компанія RCI Consulting продовжує співпрацю з мережею АЗС КЛО в рамках проекту по впровадженню в міні-маркетах АЗС системи Digital Signage (відеореклама), а також системи фонового і рекламного озвучування.

З огляду на заплановану інтенсивної експлуатації систем підбір обладнання здійснювався фахівцями RCI Consulting з урахуванням підвищеного рівня відмовостійкості.

Аудіо- і відеоконтент для систем завантажується централізовано дистанційно і транслюється за допомогою мережевого медіаплеєра.

До складу аудіосистеми входять: медіаплеєр, акустичні системи, підсилювач потужності і кабельна мережа. Відеосистема складається з медіаплеєра, широкоформатного монітора, підсилювача-розподільника, конвертора відеосигналу і кабельної мережі.

На поточний момент компанією RCI Conulting виконана поставка обладнання та інсталяція систем на більш ніж 20-ти АЗС мережі КЛО в Києві та Київській області, в т.ч. в Борисполі, Броварах, Вишневому, Василькові, Ірпені та ін і на автодорогах.

Компанія RCI Consulting також здійснює повне гарантійне та післягарантійне обслуговування інстальованих систем.

Проведена АЗС КЛО адресна програма, в рамках якої і реалізується проект по впровадженню систем озвучування і Digital Signage, має на меті підвищення лояльності своїх клієнтів, створюючи комфортні умови перебування на АЗС водіїв і пасажирів, а також підвищуючи рівень їх інформованості про послуги та акції.