IP-телефонія і call-центр для холдинга ORBI Group

Компанія RCI Consulting завершила проект з впровадження системи IP-телефонії та побудови call-центру для української мережі офісів холдингу ORBI Group, який є лідируючою будівельно-девелоперської компанією Грузії.
В рамках проекту були побудовані:

1. Центральний call-центр в м.Києві c єдиним телефонним номером 8800 *****, який є безкоштовним для всіх мобільних і міських номерів. АТС call-центру підтримує до 200 одночасних вхідних дзвінків.
Всі телефонні розмови записуються, архівуються і зберігаються на зовнішньому сховищі. Налаштована каскадний переадресація дзвінків по пріоритетності операторів, а в неробочі години вхідні дзвінки переадресовуються на мобільний телефон чергового оператора. Спеціальна система безпеки забезпечує контроль за несанкціонованим використанням системи.

2. Система IP-телефонії представництв компанії ORBI в містах Київ, Львів, Дніпропетровськ, Хмельницький. Завдяки тому, що всі офіси компанії об’єднані в єдину систему, зв’язок між ними безкоштовна. Основні переваги IP-телефонії – це гнучкість, мобільність, швидкість розгортання, висока якість зв’язку. На базі інстальованої системи можливо організувати додаткові сервіси, наприклад, відеоконференцзв’язок.
Найближчим часом планується реалізація аналогічного проекту для офісів холдингу ORBI Group в Грузії.