Компанія Cisco представила оновлені бездротові рішення для малого бізнесу

Сьогодні компанія Cisco провела серйозну модернізацію свого портфоліо бездротових рішень, і представила новий модельний ряд точок бездротового доступу зовнішньої і внутрішньої установки, які спеціально розроблені для підприємств малого бізнесу будь-яких конфігурацій і масштабів. Крім того, компанія модернізувала управляюче програмне забезпечення, додавши ряд нових функцій корпоративного класу, при цьому ціна залишилася в категорії малого бізнесу.

За оцінками галузевих експертів, до 2020 р. в світі буде 26,3 млрд мережевих пристроїв, середня швидкість підключення яких складе 24 Мбіт/с. При цьому збільшиться не тільки кількість пристроїв, але і частка мобільних додатків на робочих місцях, які будуть генерувати все більше трафіку. Завдання середнього і малого бізнесу полягає в тому, щоб використовувати цю лавину даних для підвищення продуктивності, пошуку нових форм взаємодії з замовниками і нарощування операційної ефективності.

cisco-mobility-express

Нові точки бездротового доступу

Точки доступу серії Cisco Aironet 1815 Access Point – рішення бездротового доступу корпоративного класу за привабливою ціною. Лінійка Cisco Aironet 1815, розроблена з урахуванням майбутнього збільшення обсягів трафіку, підтримує стандарт 802.11ac Wave 2 і функціонал Cisco корпоративного класу.

Лінійка включає чотири моделі:

  • модель 1815i – ідеальне універсальне рішення для будь-якого малого та середнього підприємства;
  • модель 1815t призначена для установки в мікрофіліалах і віддаленої роботи в будь-якій галузі;
  • модель 1815w призначена для готелів, гуртожитків, багатоквартирних будинків тощо.;
  • модель 1815m оснащена передавачем підвищеної потужності, вона підійде підприємствам, які при обмеженому бюджеті потребують розширення зони покриття.

Всі згадані точки доступу мають одну незаперечну перевагу: вони ідеально підходять для організацій, яким в умовах бюджетних обмежень необхідно враховувати перспективи зростання. Завдяки рішенню Cisco Mobility Express монтаж бездротової мережі і управління нею не складе труднощів навіть при відсутності власного ІТ-персоналу. Наявність функціоналу Cisco корпоративного класу і підтримка останнього стандарту 802.11ac Wave 2 робить точки доступу серії 1815 незамінними в умовах неминучого збільшення обсягів трафіку.

Доступ поза приміщеннями

Щоквартальний приріст ринку бездротового доступу становить 15-20%, і це недвозначно говорить про те, що користувачам необхідно таку ж якість зв’язку поза приміщеннями, до якого вони звикли в будівлях. Виграш від розгортання зовнішньої бездротової мережі отримає практично будь-яка компанія в будь-якій галузі, будь то роздрібна торгівля, освітня сфера, виробництво, готельний бізнес або охорону здоров’я.

Точка доступу Cisco Aironet 1540 Access Point – ідеальний вибір для розгортання зовнішньої мережі. Елегантний дизайн і малі габарити (це одна з найбільш компактних точок доступу) не заважають Cisco Aironet 1540 підтримувати функціонал Cisco корпоративного класу і останній стандарт 802.11ac Wave 2. Невеликі розміри не повинні вводити в оману – Cisco Aironet 1540 досить надійна і стійка до зовнішніх впливів, щоб витримати всі мінливості зовнішнього середовища.

Також необхідно відзначити відмінності нової зовнішньої точки доступу від моделей попереднього покоління. По-перше, вдвічі збільшена швидкість передачі даних, по-друге, 1540 може виступати в ролі віртуального контролера WLAN. Таким чином, замовникам не потрібно для експлуатації своєї бездротової мережі купувати окремий контролер.

Новий контролер WLAN

Коли мале або середнє підприємство росте, повинна зростати і його мережа. Зі збільшенням штату і появою нових замовників потрібні додаткові точки доступу, щоб обробляти збільшене навантаження на смугу пропускання.

Контролер бездротового зв’язку Cisco 3504 Wireless LAN Controller – ідеальний пристрій, яке допоможе таким організаціям модернізувати мережу з урахуванням зростання. Cisco 3504 масштабується до 150 точок доступу і 3000 клієнтів, і при цьому замовникам не доведеться міняти вже встановлені в чинній інфраструктурі точки доступу.

Удосконале ПЗ управління

Завдяки Cisco Mobility Express середній і малий бізнес користується всіма перевагами надійних рішень і підтримки Cisco за доступною ціною. Щоб всього за кілька хвилин розгорнути бездротову мережу, досить лише самих базових ІТ-навичок. При цьому Mobility Express – НЕ урізана версія більш дорогого продукту, а рішення з підтримкою функцій і можливостей корпоративного класу без характерної для цього класу ціни. Воно не тільки дасть замовникам можливість користуватися швидкісний бездротовою мережею, але і надасть власникам підприємства велику аналітичну інформацію в інтуїтивно зрозумілому вигляді.

Нові можливості Cisco Mobility Express

  • Масштабованість. Реалізація функціоналу контролера WLAN на точці доступу з підтримкою до 100 точок доступу і 2000 клієнтів.
  • Простота монтажу. Проста установка протягом 10 хвилин без додаткових операцій.
  • Контроль і візуалізація додатків. Замовники отримують точну інформацію про те, що відбувається в мережі.
  • Функціонал Apple і Cisco. Замовники, які використовують пристрої Apple, отримують переваги технології Apple Fastlane. Даний функціонал автоматично забезпечує найвищий пріоритет і максимальну продуктивність для довірених додатків на пристроях Apple.
  • Рішення Connected Mobile Experiences (CMX) Connect. Взаємодія з користувачами в режимі Guest і аналітики присутності.