Комплексна система безпеки для хостела ТМ Фора

Компанія RCI Consulting завершила впровадження комплексної системи безпеки для хостелу торгової мережі “Фора”, який розташований в м Вишневе Київської області. Система безпеки складається з системи відеоспостереження та системи контролю та управління доступом (СКУД), дозволяє звести до мінімуму кількість персоналу, а також підвищити рівень безпеки постояльців.

Система відеоспостереження має територіально розгалужену архітектуру і складається з периферійного обладнання (відеокамери внутрішні і вуличні з ІЧ-підсвічуванням), серверного обладнання (монітори, сервер, відеореєстратори, спеціальне програмне забезпечення), системи електроживлення і каналів передачі даних. За допомогою инсталлированной системи служба охорони може централізовано контролювати події як всередині хостелу, так і на прилеглій до будівлі території.

Система контролю і управління доступом призначена для регламентування доступу постояльців на поверхи хостелу. В якості ідентифікатора використовуються proximity карти доступу. Додатково для обмеження доступу сторонніх осіб на територію була інстальована домофонная система з викличними панелями біля воріт і хвірток.