Комплексні рішення для ACNielsen Ukraine

Компанія RCI Consulting виконала ряд комплексних проектів для компанії ACNielsen Ukraine, серед яких: проектування і побудова приймального ТВ-комплексу, інсталяція системи контролю доступу, побудова інфраструктури для серверної кімнати, системи відеоспостереження, СКС і організація робочих місць для співробітників офісу.
Як вже раніше анонсувалося в українських ЗМІ, компанія ACNielsen Ukraine з 2014 року буде досліджувати телеаудиторію України в рамках договору з Індустріальним Телевізійним Комітетом (ІТК). Телевізійна панель ACNielsen Ukraine базуватиметься на загальнонаціональній вибірці з майже 4000 домогосподарств, що на половину перевищує поточну вибірку, проведену компанією GfK.
У зв’язку з майбутнім проектом у компанії ACNielsen Ukraine і виникла необхідність в побудові приймального ТВ-комплексу, основним завданням якого є прийом і моніторинг українських телеканалів з різних джерел: DVB-S (S2), T (T2), C, а також в розширенні офісних приміщень та інсталяції додаткових робочих місць.

Коротка довідка:
Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) – професійне об’єднання провідних телеканалів, медіа агентств, які представляє інтереси телевізійної галузі України. В ІТК входять 4 телевізійні групи (медіа-група “Inter Media Group”, група каналів “1 + 1”, медіа-холдинг «Медіа Група Україна», StarLightMedia), основні медіа групи (Media Direction Ukraine, ADV Group, GroupM) і інші.
ACNielsen Ukraine – український підрозділ глобальної дослідницької корпорації the Nielsen Company, заснованої в 1923 році і працює в більш ніж 120 країнах світу. ACNielsen Ukraine спеціалізується в проведенні комплексних маркетингових досліджень, аудиту роздрібних продажів, моніторингу реклами.