Мережа СКС та аудіо-візуальний комплекс споруди Церкви Ісуса Христа Святих Останніх днів у м. Харків, вул. Чернишевська

Надані послуги:

Виконано проєкт, що складався з проєктування, поставки та інсталяції мережі СКС та аудіо-візуального комплексу споруди Релігійного Управління ЦІХСОД у м. Харків, по вул. Чернишевська 45.

Ціль проєкту:

Керівництвом РУ ЦІХСОД перед нашою компанією було поставлено завдання створити проєкт, розробити та впровадити на об’єкті сучасну мережу СКС, яка б об’єднала розрізнені наявні елементи у єдину систему, а також модернізувати та розширити функціональні можливості аудіо-візуального обладнанні, який використовував персонал, шляхом додавання нового обладнання одночасно із інтеграцією наявного обладнання у загальний аудіо-візуальний комплекс.

Рішення:

Мережа СКС було спроєктовано та побудовано з виконанням вимоги РУ ЦІХСОД щодо обов’язкового надання сертифікату системної гарантії на 25 років від виробника компонентів СКС.

Аудіо-візуальний комплекс побудовано на базі мультиформатного матричного АВ-комутатора, що об’єднав та забезпечив зручність керування всіма наявними джерелами АВ-сигналів та передавання їх на пристрої відображення у будь-яку кімнату.

Для побудови мережі СКС та аудіо-візуального комплексу використано обладнання відомих брендів CommScope, Atlona, Adena, HP, Bosch, Shure, ProCab тощо.

Результати:

Запроєктований та побудований комплекс систем, за відгуками фахівців зі служби експлуатації замовника, забезпечує зручне та інтуїтивно зрозуміле керування різноманітним обладнанням.

Проведені виміри по мережі СКС повністю підтвердили правильність проєктних рішень та високу якість застосованих матеріалів та обладнання.