Модернізація системи готельного телебачення для Hyatt Regency Kyiv 5*

Компанія RCI Consulting виконала проект з комплексної модернізації системи готельного телебачення готелю Hyatt Regency Kyiv 5* (організації IPTV мовлення в системі інтерактивного готельного телебачення).

У готелі встановлена ​​система інтерактивного готельного телебачення Quadriga, але якість мовлення аналогової головної станції не відповідало в достатній мірі сучасним вимогам до якості і гнучкості управління. Устаткування займало чималу площу, споживало значну кількість електроенергії, технологічно застаріло, і тому необхідність заміни аналогової головної станції телебачення на цифровий IPTV станцію була очевидною.

Перед RCI Consulting також була поставлена ​​задача розробити і впровадити концепцію ТВ-системи, яка дозволяє віддалено оперативно змінювати перелік і кількість трансльованих ТВ-каналів (без установки в готелі додаткових пристроїв). Подібна задача є актуальною для всіх готелів, що приймає іноземних гостей. Як правило, гості воліють дивитися свої національні ТВ-канали.

Готель Hyatt Regency Kyiv надав список з понад 50 найменувань бажаних базових ТВ-каналів. З метою мінімізації витрат на організацію прийому ТВ-каналів фахівцями RCI Consulting було прийнято рішення організувати прийом з декількох джерел – DVB-T2, з супутника і у телеком провайдера.

В якості технічного рішення цифрової IPTV станції була обрана універсальна модульна IP-платформа WISI Tangram, яка дозволяє приймати сигнали в будь-якому з стандартів DVB-S / S2 / C / T / T2 і перетворює їх в SPTS / MPTS-потоки для IPTV-системи мовлення. Впровадження даного рішення також дозволило в рази знизити енергоспоживання станційної частини системи телебачення за рахунок масштабного скорочення кількості телевізійної апаратури, а також в результаті значного зменшення виділяється нею тепла позитивно позначилося на енергоефективності системи кондиціонування приміщення головної станції.

IPTV канали зі станції транслюються на ядро ​​системи Quadriga за допомогою комутатора Cisco, який так само виконує функціонал Querier. Більше 10 кодованих каналів провайдера, що приймаються з різних частот, розкодує на платі декодування за допомогою всього лише двох карток і мультисервісних модулів CONAX.

В рамках реалізації даного проекту також було виконано оновлення приймальні і розподільної частини антенного комплексу з метою забезпечення універсального прийому / передачі супутникових і ефірних сигналів.

Всі підготовчі роботи, а також інсталяція і настройка системи проводилися фахівцями RCI Consulting в нічний час, що звело до мінімуму незручності для гостей готелю через перехід на новий стандарт мовлення.

Готель Hyatt Regency Kyiv (Хаятт Рідженсі Київ) – п’ятизірковий готель в історичному центрі Києва (Україна). Входить до складу компанії Hyatt Hotels Corporation (США), яка управляє мережею готелів преміум-класу по всьому світу. Номерний фонд готелю складає 234 номери (включаючи 25 номерів класу “люкс”). Також в готелі є спа-салон, басейн, сауни, кілька барів, ресторани, конференц-зали і т.д.