Перенос та модернізація головної станції телебачення та Інтернет для Воля

Компанія RCI Consulting виконала перенесення і модернізацію головної станції кабельного телебачення та Інтернет для компанії ВОЛЯ в м.Дніпропетровськ. Основною вимогою клієнта було виконання всього комплексу робіт з мінімальним часом припинення подачі послуг абонентам, також сам процес повинен був здійснюватися, коли навантаження на мережу мінімальна, тобто в нічний час доби.

Фахівцями проектного відділу RCI Consulting була розроблена технологія перенесення станції, а також підготовлена ​​проектна документація по кожному з етапів робіт. Ключовим моментом в запропонованому проектному рішенні була схема з’єднання з використанням тимчасового волоконно-оптичного кабелю (ВОК).

Процес перенесення головної станції здійснювався поетапно – перенесення головної станції телебачення, перенесення головної станції Інтернет. Попередньо в новому приміщенні був виконаний комплекс робіт з підготовки інфраструктури серверної таких як:

– монтаж кабельних трас,

– монтаж системи освітлення,

– монтаж системи електроживлення і заземлення,

– розміщення обладнання в телекомунікаційних стійках.

Модернізація головної станції та антенного порту складалася з:

– інсталяція системи грозозахисту,

– заміна застарілого обладнання на сучасне і більш ефективне,

– перенастроювання антен,

– повна модернізація системи електроживлення головної станції з використанням спеціальних пристроїв для розподілу електроенергії (PDU).

В рамках виконання проекту компанія RCI Consulting здійснила також поставку обладнання для головної станції, системи електроживлення, а також пасивного оптичного обладнання.

Компанія ВОЛЯ є провідним українським загальнонаціональним телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- і інтерактивне телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, а також послуги дата-центрів.