Побудова ЦУМ компанії ВОЛЯ

Компанія РКІ-Консалтинг успішно завершила проект з побудови інженерних систем єдиного Центру управління мережею найбільшого українського провайдера швидкісного інтернету і кабельного телебачення компанії ВОЛЯ.

Запуск єдиного Центру управління мережею (ЦУС) був заключним етапом формування національної інфраструктури ВОЛІ. Йому передували побудова національної транспортної мережі і запуск централізованої телевізійної головної станції.

Центр здійснює цілодобовий моніторинг мережі і якості телетрансляцій, забезпечуючи швидке реагування на аварійні ситуації.

Здійснення даного масштабного проекту забезпечило підвищення стійкості наданих послуг кабельного телебачення та високошвидкісного доступу в Інтернет.

Центр управління мережею, розташований в оновленому приміщенні головної станції в Києві і координує роботу 20 регіональних головних станцій.

Створення національної інфраструктури дозволяє компанії надавати послуги кабельного телебачення та Інтернет централізовано, уніфіковано і з єдиним контрольованим якістю.

У проекті побудови єдиного центру управління мережею компанія РКІ-Консалтинг виступала Генеральним підрядником за технологіями.