Представлена Nx Witness 4.2

Компанія Network Optix представила нову версію свого ПЗ для відеоспотередження Nx Witness 4.2, яка отримала 8 нових функцій та значні удосконалення в режимах офлайн та хмарного управління. Для настольного клієнта це перероблене управління PTZ, Intel Quick Sync Video для робочого столу, нові можливості розгортання об’єктива «Риб’яче око», більша підтримка вбудованої аналітики. Хмарний сервіс Nx Cloud отримав наступні зміни: керування своїми системними пристроями (камерами, серверами) у хмарі, керування ліцензіями та управління локальними користувачами.

Nx Witness – це професійна система керування відеоспостереженням (VMS), яка призначена для пошуку, перегляду, запису та керування IP відеокамерами, а також швидко інтегрується із сторонніми системами та пристроями. Інтегровані в Nx Witness програми можна застосовувати в сегментах відеоспостереження будь-якої складності і, на відміну від конкурентних рішень, функції Nx Witness не залежать від розміру керованої системи відеоспостереження.

Nx Witness включає в себе настільні, мобільні, хмарні і серверні додатки, а також повний набір API і SDK для інтеграції сторонніх систем і пристроїв. Всі основні настільні, серверні і мобільні операційні системи і браузери підтримуються Nx Witness. А ще Nx Witness підтримує майже кожну камеру на ринку, використовуючи комбінацію ONVIF, нативної інтеграції або потокової передачі RTSP / HTTP.

Детальніше про систему управління відео: https://catalog.rci-c.com/catalog/bezpeka/prohramne-zabezpechennia/nx-witness/