Деталі проекту

Про проект

Проект з постачання та інсталяції систем озвучування нових торгових комплексів мережі «Фуршет» в Україні в м.Фастів, м. Вінниця та Дніпропетровськ.

Системи призначені для трансляцій фонової музики і рекламних оголошень. Проекти виконані на обладнанні компанії TOA (Японія).

2012

Проект з постачання та інсталяції системи озвучування торгового залу нового супермаркету в м. Київ (Україна) на вулиці Ярославська. Система призначена для трансляцій фонової музики і рекламних оголошень.


Проект по інсталяції системи озвучування торгового залу супермаркету в м. Київ (Україна) на вулиці Вишгородській. Система була відновлена ​​після реконструкції і призначена для трансляцій фонової музики і рекламних оголошень.


Проект з постачання та інсталяції системи озвучування торгового залу нового супермаркету торгової мережі “Фуршет” в м. Київ (Україна), Повітрофлотський проспект, 66. Система призначена для трансляцій фонової музики і рекламних оголошень.

Торговий зал розділений на чотири зони, а також зовнішню зону.

В ході реалізації проекту було застосовано обладнання наступних виробників: BOSCH (Німеччина), BERG (5-ти зонний підсилювач і мікрофон для оголошень), Apart (Бельгія) (настінні акустичні колонки), ТОА (Японія) (рупорні гучномовці зовнішнього виконання).

В рамках цього проекту також було поставлено обладнання та матеріали для торгових точок мережі супермаркетів “Фуршет” в м. Горлівка (Україна) і м. Дрогобич (Україна).

2013

Проекти по інсталяції системи фонового озвучування і системи рекламного озвучування в магазинах мережі «Фуршет» в:

1) м. Євпаторія (Україна), де було застосовано підсилююче обладнання BERG, мікрофон для оголошень BERG, гучномовці Apart (Бельгія).

2) Київ (Україна) пл.Спортивна, де була інстальована аудіосистема для трансляції фонової музики і рекламних оголошень. Система має 6 зон з незалежним регулюванням рівня звуку. У торговому залі були використані акустичні системи BOSCH (Німеччина), підсилююче обладнання BERG і мікрофон для оголошень BERG. Підсилювальне обладнання BERG змонтовано в настінній шафі з вбудованою вентиляторної панеллю, що забезпечує надійну і тривалу роботу обладнання без необхідності обслуговування.

2014

Проект з постачання обладнання та інсталяції системи озвучування торгового залу в новому супермаркеті мережі “Фуршет”, розташованого в ТРЦ «Атмосфера» на Столичному шосе в Києві. Система озвучування, призначена для трансляцій фонової музики і рекламних оголошень, має п’ять зон з незалежним регулюванням гучності трансляції.

В ході реалізації проекту були застосовані акустичні системи BOSCH (Німеччина), підсилююче обладнання і мікрофон для оголошень – BERG (Китай).


Проект з побудови системи озвучування в новому супермаркеті у Львові (Україна) на вул. Зубрицького, 36. Були виконані роботи по розробці проектної документації та монтажу системи фонового і рекламного звуку.