Деталі проекту

Надані послуги: Впровадження

Про проект

Готель Hyatt Regency Kyiv 5* (Хаятт Рідженсі Київ) – п’ятизірковий готель в історичному центрі Києва (Україна). Входить до складу компанії Hyatt Hotels Corporation (США), яка управляє мережею готелів преміум-класу по всьому світу. Номерний фонд готелю складає 234 номери (включаючи 25 номерів класу “люкс”).
2016
Проект по комплексній модернізації системи готельного телебачення готелю Hyatt Regency Kyiv 5* (організації IPTV мовлення в системі інтерактивного готельного телебачення).
У готелі встановлена ​​система інтерактивного готельного телебачення Quadriga, але якість мовлення аналогової головної станції не відповідало в достатній мірі сучасним вимогам до якості, гнучкості управління, і необхідність заміни аналогової головної станції телебачення на цифровий IPTV станцію була очевидною.
Перед RCI Consulting також була поставлена ​​задача розробити і впровадити концепцію ТВ-системи, яка дозволяє віддалено оперативно змінювати перелік і кількість трансльованих ТВ-каналів (без установки в готелі додаткових пристроїв).
Готель Hyatt Regency Kyiv надав список з понад 50 найменувань бажаних базових ТВ-каналів. З метою мінімізації витрат на організацію прийому ТВ-каналів фахівцями RCI Consulting було прийнято рішення організувати прийом з декількох джерел – DVB-T2, з супутника і у телеком провайдера.