Деталі проекту

Надані послуги: Впровадження

Про проект

Інсталяція багатозонної системи рекламного озвучування торгового залу супермаркету КАРАВАН в м. Житомир.

Система побудована на обладнанні ТОА (Японія) і JEDIA (Корея), яке добре себе зарекомендувало по результатам багаторічної експлуатації в різних торгових мережах України.

Нова система забезпечила значне підвищення якості трансляції фонової музики і рекламних оголошень, а також забезпечила можливість зональної регулювання рівнів гучності трансляції, що зручно у великих торгових залах, функціонально розділених різним торгівельним і технологічним устаткуванням і зонами торгівлі з різними рівнями навколишнього шуму.

2012

Проект з постачання та інсталяції системи фонового і рекламного озвучування торгово-розважального центру «Караван» в м. Київ (Україна), вул. Лугова, 12. Метою проекту було підвищення якості трансляції звуку, усунення шумів і перешкод, які виникали в результаті роботи застарілого обладнання, а також необхідно було розділити загальні площі торгового центру на зони з можливістю локального регулювання рівня трансляції звуку. Компанія «РКІ-Консалтинг» успішно впоралася з поставленим завданням.

Встановлена ​​система озвучування призначена для трансляції фонової музики і рекламних оголошень і складається з чотирьох регульованих зон трансляції звуку, мікрофона для оголошень на інформаційній стійці і вбудованих в стелю і стіни акустичних систем, також ця система узгоджено працює з існуючою системою пожежної сигналізації та оповіщення, і в випадку появі сигналу тривоги музична трансляція переривається.

Проект виконаний на обладнанні провідних світових виробників TOA (Японія) і BOSCH (Німеччина).