Деталі проекту

Надані послуги: Впровадження

Про проект

2014

Проект по впровадженню комплексної системи безпеки для хостелу торгової мережі “Фора”, який розташований в м. Вишневе Київської області. Система безпеки складається з системи відеоспостереження та системи контролю та управління доступом (СКУД).

Система відеоспостереження має територіально розгалужену архітектуру і складається з периферійного обладнання (відеокамери внутрішні і вуличні з ІЧ-підсвічуванням), серверного обладнання (монітори, сервер, відеореєстратори, спеціальне програмне забезпечення), системи електроживлення і каналів передачі даних. За допомогою інстальованої системи служба охорони може централізовано контролювати події як всередині хостелу, так і на прилеглій до будівлі території.

Система контролю і управління доступом призначена для регламентування доступу постояльців на поверхи хостелу. В якості ідентифікатора використовуються proximity карти доступу. Додатково для обмеження доступу сторонніх осіб на територію була інстальована домофонна система з викличними панелями біля воріт і хвірток.