Деталі проекту

Надані послуги: Проектування Впровадження

Про проект

Замовник: Служба зовнішньої розвідки України

Ціль проекту: Модернізувати головну станцію телебачення для забезпечення прийому сигналу DVB-T2

Рішення: У зв’язку з кодуванням супутникових каналів у замовника зникла можливість приймати сигнал українських медіагруп. Наявна головна станція дозволяла приймати тільки сигнали із супутника. Було запропоновано розширити ГС шляхом інсталяції ГС WISI Tangram – це повнофункціональна професіональна головна станція з модульною конструкцією, яка виконана в 1U 19” корпусі.

Широкий асортимент модулів та використовувані технічні рішення дозволяють приймати сигнал у форматах DVB-S/S2/S2X/T/T2/С/IPTV та формувати сигнал для відомих популярних стандартів телемовлення. Гнучке програмне забезпечення та дистанційне керування станцією дозволяє швидко вносити зміни в конфігурацію обладнання та підтримувати працездатність станції на найвищому рівні. Tangram не тільки заощадить ваші кошти на утримання, та й дозволить з мінімальними витратами вдосконалити технічні характеристики мовлення улюблених телеканалів.

Результати: Інстальована система забезпечила якісний прийом сигналу DVB-T2 та його розповсюдження у мережі замовника у форматі IPTV.