Деталі проекту

Надані послуги: Проектування Впровадження

Про проект

Ціль проекту: Вирішити проблему з якістю ТБ у внутрішній мережі, модернізувати ГС згідно сучасних стандартів мовлення.

Рішення: Так як в замовника вже була встановлена станція WISI попередніх поколінь було запропоноване рішення на базі WISI Tangram.

Універсальна відео-платформа високої щільності Tangram – це повнофункціональна професіональна головна станція з модульною конструкцією, яка виконана в 1U 19” корпусі. Широкий асортимент модулів та використовувані технічні рішення дозволяють приймати сигнал у форматах DVB-S/S2/S2X/T/T2/С/IPTV та формувати сигнал для відомих популярних стандартів телемовлення.

Гнучке програмне забезпечення та дистанційне керування станцією дозволяє швидко вносити зміни в конфігурацію обладнання та підтримувати працездатність станції на найвищому рівні. Tangram не тільки заощадить ваші кошти на утримання, та й дозволить з мінімальними витратами вдосконалити технічні характеристики мовлення улюблених телеканалів.

Одним з плюсів впровадження даного рішення також є економія витрат на обслуговування обладнання – нова система дозволяє змінювати пакети каналів/частоти прийому та мовлення у мережу віддалено; систему спроектовано таким чином, що перекомутація та фізична присутність спеціалістів не потрібна

Результати: Інстальована система вирішила всі питання з якістю ТБ у кінцевих споживачів та дозволила замовнику частково перейти на новий формат мовлення DVB-C, у подальшому дана система дозволить перейти у формат IPTV без додаткових витрат.