Деталі проекту

Надані послуги: Проектування Впровадження

Про проект

Ціль проекту:
– Замінити застарілу аналогову головну станцію телебачення на цифрову IPTV станцію: якість мовлення аналогової головної станції в готелі не відповідала сучасним вимогам якості управління, хоч у готелі й було встановлено систему інтерактивного готельного телебачення Quadriga.
– Розробити і впровадити концепцію ТВ-системи, яка дозволяє віддалено змінювати перелік і кількість трансльованих ТВ-каналів (без встановлення додаткових пристроїв). Готель Hyatt Regency Kyiv надав список з понад 50 найменувань бажаних базових ТВ-каналів.

Рішення:
– Для встановлення цифрової IPTV станції було обрано універсальну модульну IP-платформу WISI Tangram, що дозволяє приймати сигнали в будь-якому з стандартів DVB-S / S2 / C / T / T2 і перетворювати їх в SPTS / MPTS-потоки для IPTV-системи мовлення.
– З метою мінімізації витрат на організацію прийому ТВ-каналів фахівцями RCI Consulting було прийнято рішення організувати прийом з декількох джерел – DVB-T2, зі супутника і у телеком провайдера.

Результати:
Компанія RCI Consulting виконала проект з комплексної модернізації системи готельного телебачення готелю Hyatt Regency Kyiv 5* (організації IPTV мовлення в системі інтерактивного готельного телебачення). IPTV канали зі станції транслюються на ядро ​​системи Quadriga за допомогою комутатора Cisco, який так само виконує функціонал Querier. Більше 10 кодованих каналів провайдера, що приймаються з різних частот, розкодовуються на платі декодування за допомогою всього лише двох карток і мультисервісних модулів CONAX.
Впровадження обраного рішення дозволило значно знизити енергоспоживання станційної частини системи телебачення за рахунок масштабного скорочення кількості телевізійної апаратури. Також, знизився рівень температури, що виділяла застаріла апаратура. Це позитивно вплинуло на енергоефективності системи кондиціонування приміщення головної станції.
В рамках реалізації проекту було виконано оновлення приймальні і розподільної частини антенного комплексу з метою забезпечення універсального прийому / передачі супутникових і ефірних сигналів.
Всі підготовчі роботи, а також інсталяція і налаштування системи проводилися фахівцями RCI Consulting вночі, що звело до мінімуму незручності для гостей готелю через перехід на новий стандарт мовлення.

Про об’єкт:
Готель Hyatt Regency Kyiv – п’ятизірковий готель в історичному центрі Києва, Україна. Входить до складу компанії Hyatt Hotels Corporation (США), що управляє мережею готелів преміум-класу по всьому світу. Номерний фонд готелю складає 234 номери (включаючи 25 номерів класу “люкс”). Також в готелі є спа-салон, басейн, сауни, кілька барів, ресторани, конференц-зали і т.д.