Деталі проекту

Про проект

Системи рекламного звуку для двох нових магазинів торгової мережі NOVUS в Києві (Україна) по вул. Академіка Паладіна та в м. Бориспіль (Україна) по вул. Київський шлях.

2012

Проект з оснащення торгових центрів системами рекламного звуку в регіонах України в містах Рівне, Севастополь (ТЦ Ніагара) та Тернопіль (ТЦ Посейдон). Передбачені незалежні системи для загальних площ і для магазинів та бутиків. Таким чином орендарі отримали в своє розпорядження встановлену систему озвучування, оптимальну для даного приміщення і можливість підключення свого джерела фонової і рекламної музики або перемикання на загальну трансляцію. Проект виконаний у стислі терміни на обладнанні компанії TOA (Японія).

2013

Проект з постачання та інсталяції системи озвучування торгового залу нових супермаркетів мережі Novus в м. Київ (Україна) проспект Григоренка, 18 і вулиці Стеценка. Встановлена система призначена для трансляцій фонової музики і рекламних оголошень. Проект виконаний на обладнанні компанії TOA (Японія).

Проект з постачання та інсталяції систем озвучування торгових залів нових супермаркетів мережі Novus в м. Київ (Україна), вул. Воскресенська і вул. Регенераторна. Проекти виконані на обладнанні компанії TOA (Японія).
RCI Consulting також виконала проект з реконструкції і модернізації системи озвучування для цієї ж торгової мережі в м Севастополь (Україна), вул. Борисова. В ході реалізації проекту використано підсилювальний обладнання ТОА (Японія) і настінні акустичні системи на поворотних кронштейнах BOSCH (Німеччина).

Проект з постачання та інсталяції систем озвучування торгових залів в нових супермаркетах в м. Києві (Україна) вул. Ломоносова, вул. Червоногвардійська і на бульварі Дружби Народів. Проекти реалізовані на базі обладнання компанії TOA (Японія).

Проект з постачання та інсталяції систем рекламного і фонового озвучування торгових залів нового магазину торгової мережі «Novus» в м. Київ, вул. Івашкевича і ТЦ «Novus» на Червонозоряному проспекті 4-а. Проекти виконані на обладнанні компанії TOA (Японія).
В рамках проекту з побудови системи телебачення, в повному барі ТЦ «Novus» організована подача сигналів супутникового ТБ і цифрового ефірного ТБ в форматі DVB-Т2 з висновком на широкоформатний телевізор.

2014

Проект з реконструкції системи ТВ-мовлення в зоні відпочинку (пивний бар) супермаркету на вул. Бажана в м. Києві. Організовано подача сигналів супутникового ТБ і цифрового ефірного ТБ в форматі DVB-Т2 з виведенням на широкоекранний телевізор. Також виконані роботи з модернізації системи озвучування в супермаркеті на Кільцевій дорозі в м. Києві.

Проект з оснащення системами фонового і рекламного звуку нових супермаркетів в м. Буча (Україна) та м. Київ на Броварському проспекті, 21.
При побудові звукових систем було використано обладнання компанії TOA (Японія). Поставка обладнання, а також всі інсталяційні роботи були виконані фахівцями RCI Consulting.
В рамках проекту в зоні барів торгового залу була організована подача сигналів супутникового і цифрового ефірного ТБ в форматі DVB-Т2 з висновком на широкоформатні телевізори, де передбачається трансляція спортивних та інформаційно-пізнавальних каналів.