Деталі проекту

Надані послуги: Проектування

Про проект

2015

Проект по впровадженню системи IP-телефонії та побудови call-центру для української мережі офісів холдингу ORBI Group, який є лідируючою будівельно-девелоперською компанією Грузії.

В рамках проекту були побудовані:

1.  Центральний call-центр в м.Києві з єдиним телефонним номером 8800 *****, який є безкоштовним для всіх мобільних і міських номерів. АТС call-центру підтримує до 200 одночасних вхідних дзвінків.
Всі телефонні розмови записуються, архівуються і зберігаються на зовнішньому сховищі. Налаштована каскадна переадресація дзвінків по пріоритетностю операторів, а в неробочі години вхідні дзвінки переадресовуються на мобільний телефон чергового оператора. Спеціальна система безпеки забезпечує контроль за несанкціонованим використанням системи.
2.  Система IP-телефонії представництв компанії ORBI в містах Київ, Львів, Дніпропетровськ, Хмельницький. Завдяки тому, що всі офіси компанії об’єднані в єдину систему, зв’язок між ними безкоштовний. На базі інсталюваної системи можливо організувати додаткові сервіси, наприклад, відеоконференцзв’язок.

Проект з побудови системи IP-відеоспостереження (IP CCTV) для представництв компанії ORBI Group  в Україні.

Інстальована система інтегрована із загальною системою безпеки компанії і управляється дистанційно з центрального офісу в Грузії. Відеопотік з кожної камери відображається в режимі on-line на моніторі оператора. Запис та архівування сигналів з відеокамер проводиться віддалено в корпоративне сховище даних.2016

Фахівцями компанії RCI Consulting була побудована система IP-відеоспостереження (IP CCTV), організована мережа Wi-Fi і впроваджена система IP-телефонії для представництва компанії ORBI Group в таких містах, як Запоріжжя, Харків, Тернопіль, Вінниця, Одеса.