Деталі проекту

Про проект

2010

Будівництво антенного порту для ЗАТ ТРК «Україна».

За проектом були виконано проектування, постачання і монтаж антенного порту, що складається з 2-х супутникових полярних антен Prodelin 3,7 м і 5-ти супутникових азимутальних антен ASC Signal(Andrew) 2,4 м.

2012

Проект по інсталяції приймальної супутникової антени 3,7 м з трикоординатної системою позиціонування виробництва компанії APEXSAT (Німеччина) для ЗАТ ТРК «Україна».

Дана антена дозволила компанії оперативно вирішувати питання прийому телевізійних трансляцій практично з будь-якого видимого на території України супутника.

2013

Проект з побудови антенного порту для ТРК Україна. Компанія RCI Consulting виконала всі роботи по розробці проекту, постачання обладнання, його монтажу та інсталяції систем. В ході реалізації проекту було встановлено 8 антен діаметром 1,8 м (6 антен Skyware Global (США) і 1 поворотна антена з полярною підвіскою).

Антенний порт встановлювався на даху офісного будинку на спеціально розробленої опорної конструкції, а також додатково обладнаний системою грозозахисту і системою моніторингу стану антен (щодо сигналу).
Необхідність в новому антенном порту виникла в зв’язку формуванням ТВ-сигналу для IPTV-провайдерів.