Деталі проекту

Про проект

2013

Проект з оснащення торгових залів ТЦ «Даринок» (м.Київ, Україна) багатозонною звуковою системою. Система призначена для рекламного і фонового озвучування приміщень. Технічне рішення було реалізовано на базі обладнання провідних світових виробників – TOA, Kramer, Bosch.

Звукова система дозволяє в автоматичному режимі управляти окремо кожної з 32 зон озвучування. За допомогою ПЗ, розробленого фахівцями компанії RCI Consulting, система озвучування дозволяє експлуатує персоналу задавати рівень трансляції для кожної звукової зони по календарно-часовому графіку.

 

2017

Сервісне обслуговування системи фонового і рекламного озвучування

В рамках проекту були виконані роботи з удосконалення багатозонної системи озвучування, а саме організовано управління локальними підзонами в чотирьох локаціях для забезпечення оперативного відключення цих підзон від центральної системи озвучування.

Необхідність в даній модернізації виникла в зв’язку з регулярним проведенням різних заходів в залах торгового центру. У підсумку, це дозволило значно підвищити рівень комфорту відвідувачів ТЦ “Даринок”.

Всі роботи були проведені силами сервісного відділу RCI Consulting без тривалого припинення роботи системи озвучування за рахунок використання підмінного обладнання.