Деталі проекту

Про проект

Проекти по оснащенню системами рекламного озвучування нових торгових центрів «Велика Кишеня» в містах: Умань, Черкаси, Біла Церква і Київ. Мережа контролю доступу. Мережа відеоспостереження.

 

2012

Проект по рекламному озвучуванню торгового залу супермаркету «Велика Кишеня» в ТРЦ «Мега Сіті» і нових торгових точок в м. Києві (Україна) на вул. Вернадського, вул. Воровського і на вул. Пожарського.


Проекти по оснащенню системами рекламного озвучування нових супермаркетів в м. Києві (Україна) на вул. Бастіонній і в м. Сєвєродонецьк (Україна). Також були здійснені поставки обладнання для обслуговування систем безпеки працюючих торгівельних майданчиків.


Проекти по оснащенню системами рекламного озвучування торгових залів мережі «Велика Кишеня» в м. Київ (Україна), вул. Будищанська, 7 і в м. Черкаси (Україна), проспект Героїв Сталінграда, 42/1.

Разом з реалізацією проекту також оперативно були виконані поставки обладнання від провідних світових виробників для обслуговування систем безпеки працюючих торгівельних майданчиків цієї ж торгової мережі. Проект виконаний на обладнанні провідного світового виробника TOA (Японія).

2013

Проект по інсталяції систем рекламного озвучування в торгових залах супермаркетів в м. Київ (Україна) на вул. Милославської та вул. Вишняковской. Проект виконаний на обладнанні провідного світового виробника TOA (Японія).

Разом з реалізацією проекту тривали поставки обладнання для обслуговування систем безпеки працюючих торгівельних майданчиків цієї ж торгової мережі, а також виконувалися роботи по сервісному обслуговуванню систем і устаткування в м.Ніжин (Україна),  м. Київ (Україна).

2013

Проект з постачання обладнання та інсталяції системи рекламного та фонового озвучування в магазині мережі «ВК SELECT» на проспекті Перемоги, 7 в м. Києві (Україна). Технічне рішення було побудовано на базі обладнання компанії ТОА (Японія).

Мережа «ВК SELECT» є частиною торгової мережі «Велика Кишеня».

2014

Проект з постачання обладнання та інсталяції систем рекламного і фонового озвучування в нових магазинах “ВК SELECT” в м.Києві:

  • вулиця Грушевського, 9;
  • вулиця Кіквідзе, 2/34;
  • вулиця Михайла Коцюбинського, 2;
  • вулиця Інститутська, 15/5;
  • вулиця Мала Житомирська, 18.

Системи були побудовані на базі обладнання компанії ТОА (Японія), яке традиційно використовується для звукових систем в магазинах мережі «Велика Кишеня».