Деталі проекту

Надані послуги: Впровадження

Про проект

2011

Мультисервісні мережі в містах України

2012

Проект з модернізації телекомунікаційної мережі та побудови системи телебачення в м. Кіровоград для провідного загальнонаціонального українського телекомунікаційного провайдера “Воля”.

Проект включав в себе як розробку проектної документації так і монтажні роботи. В ході реалізації проекту були використані комутатори EDGE-CORE (Тайвань).

Згідно з розробленим проектом в існуючій мережі міста магістральні підсилювачі були замінені на оптичні, а всі будинкові підсилювачі були замінені на оптичні вузли.

Компанія “RCI-КОНСАЛТИНГ” також виконала проектні роботи з побудови антенного порту і головної станції системи телебачення на базі існуючого обладнання для компанії “ВОЛЯ” в м. Кіровоград (Україна). Антенний порт складається з 12 антен Andrew діаметром 1,8 м корпорації CommScope (США).

2012

Проект з побудови інженерних систем єдиного Центру управління мережею найбільшого українського провайдера швидкісного інтернету і кабельного телебачення компанії ВОЛЯ.

Запуск єдиного Центру управління мережею (ЦУМ) був заключним етапом формування національної інфраструктури ВОЛІ. Йому передували побудова національної транспортної мережі і запуск централізованої телевізійної головної станції.

Центр здійснює цілодобовий моніторинг мережі і якості телетрансляцій, забезпечуючи швидке реагування на аварійні ситуації.

Здійснення даного масштабного проекту забезпечило підвищення стійкості наданих послуг кабельного телебачення та високошвидкісного доступу в Інтернет.

Центр управління мережею, розташований в оновленому приміщенні головної станції в Києві і координує роботу 20 регіональних головних станцій.

Створення національної інфраструктури дозволяє компанії надавати послуги кабельного телебачення та Інтернет централізовано, уніфіковано і з єдиним контролюванням якістю.

У проекті побудови єдиного центру управління мережею компанія РКІ-Консалтинг виступала Генеральним підрядником за технологіями. Компанія здійснювала проектування, поставку та монтаж наступних інженерних систем:

2015

Проект по перено і модернізації головної станції кабельного телебачення та Інтернет для компанії ВОЛЯ в м. Дніпропетровськ.

Основною вимогою клієнта було виконання всього комплексу робіт з мінімальним часом припинення подачі послуг абонентам, також сам процес повинен був здійснюватися, коли навантаження на мережу мінімальна, тобто в нічний час доби.

Фахівцями проектного відділу RCI Consulting була розроблена технологія перенесення станції, а також підготовлена ​​проектна документація по кожному з етапів робіт. Ключовим моментом в запропонованому проектному рішенні була схема з’єднання з використанням тимчасового волоконно-оптичного кабелю (ВОК).

Процес перенесення головної станції здійснювався поетапно – перенесення головної станції телебачення, перенесення головної станції Інтернет. Попередньо в новому приміщенні був виконаний комплекс робіт з підготовки інфраструктури серверної таких як:

– монтаж кабельних трас,

– монтаж системи освітлення,

– монтаж системи електроживлення і заземлення,

– розміщення обладнання в телекомунікаційних стійках.

Модернізація головної станції та антенного порту складалася з:

– інсталяція системи грозозахисту,

– заміна застарілого обладнання на сучасне і більш ефективне,

– перенастроювання антен,

– повна модернізація системи електроживлення головної станції з використанням спеціальних пристроїв для розподілу електроенергії (PDU).

В рамках виконання проекту компанія RCI Consulting здійснила також поставку обладнання для головної станції, системи електроживлення, а також пасивного оптичного обладнання.