PTZ-камерa AXIS Q6315-LE

Axis Communications випустила високошвидкісну PTZ-камеру AXIS Q6315-LE з 31-кратним оптичним зумом, чудовою світлочутливістю і поліпшеними функціями безпеки. ІЧ-підсвічування і функція нічної зйомки дозволяє їй знімати при будь-яких умовах освітлення, а лазерна технологія забезпечує точне фокусування менш ніж за 1 секунду навіть в темряві. Камера AXIS Q6315-LE ідеально підходить для відеоспостереження в місті.

Завдяки чіпу нового покоління ARTPEC-7 камера відрізняється поліпшеною якістю зображення, широкими можливостями для аналітики і ефективним стисненням відео. Крім цього, AXIS Q6315-LE має поліпшені функції безпеки. Камера обладнана криптографічним модулем TPM, сертифікованим на відповідність стандарту FIPS 140-2 другого рівня. Він гарантує безпечне зберігання всіх криптографічних ключів і сертифікатів і їх недоторканність навіть у разі злому системи.

Камеру можна легко об’єднати з іншими продуктами Axis. Наприклад, поєднання нової моделі з камерою AXIS Q6100-E забезпечить панорамний огляд на 360 градусів і дозволить охопити відеозйомкою велику територію.

Замовляйте відеокамери AXIS в офіційного дистриб’ютора: https://catalog.rci-c.com/product-category/bezpeka/videonahliad/?filter_vyrobnyk=axis