АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬ

У сучасному світі в будь-якій будівлі та споруді існує ряд інженерних систем, створених для комфортної, безпечної і надійної експлуатації. Для забезпечення оптимальних режимів роботи і мінімізації ризиків, пов’язаних з виходом з ладу обладнання, відмовою критичних систем, виникненням небезпеки для життя людей впроваджується BMS.

АУДІО І ВІДЕОСИСТЕМИ

Відеостіни →

Система візуального інформування →

Контролери відеостіни →

Ситуаційні центри →

Оснащення кімнат для перемовин →

У портфоліо RCI-Consulting є широкий вибір професійних рішень для якісного озвучування і візуалізації. Ми готові запропонувати Вам як готові рішення, так і унікальні проекти на базі обладнання провідних світових виробників.

КОМПЛЕКСНА БЕЗПЕКА

Автоматизований паркінг →

Відеоспостереження →

Контроль доступу →

Система виявлення вторгнень →

Пожежна сигналізація →

Cистема контролю доступу U-PROX →

Cистема контролю доступу 2N →

Для вирішення питання комплексної безпеки об’єкту необхідно об’єднати всі системи безпеки в рамках єдиної інтегрованої системи. Даний підхід дозволить вирішити основну проблему великих об’єктів – централізоване управління всім комплексом систем безпеки.

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

Сканери →

Дешифратори даних →

Мережеві екрани Cisco ASA →

Інформація стає одним з найцінніших активів більшості сучасних компаній. Результати власних досліджень, розроблені секретні технології та інші корпоративні ноу-хау визначають процвітання бізнесу, а значить, потребують такої ж ретельної охорони, як і технологічне обладнання або товарні запаси. Компанія RCI-Consulting пропонує повний комплекс перевірених засобів для створення ефективної і надійної системи захисту інформації на всіх рівнях.

ІТ-ІНФРАСТРУКТУРА

Структурована кабельна система | СКС →

Серверні кімнати | ЦОД →

IP-телефонія →

Відеоконференцзв’язок →

IT-інфраструктура компанії включає в себе пристрої із виходом в Інтернет, бази даних, програмне забезпечення, корпоративну пошту, сервер додатків, сховище, інтерфейс керування інфраструктурою. Всі ці елементи об’єднуються через інтернет і працюють у зв’язці, що дозволяє ефективно виконувати різні завдання та створити бізнес-середовище для скоординованої роботи всієї компанії та кожного її підрозділу.

МЕРЕЖІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ

Wi-Fi →

Cisco Meraki →

Компанія RCI-Consulting пропонує послуги проектування мережі, побудови і супроводу мереж передачі даних побудованих на обладнанні Cisco, HP, Alcatel-Lucent, Edge-core. Грамотно спроектована мережа – це запорука будь-якого успішного бізнесу. Головне завдання при проектуванні мережі передачі даних компанії RCI-Consulting – закласти в основу принципи: Масштабованість, Відмовостійкість, Висока надійність, Здатність мережі витримувати максимальні піки навантаження, Доступність, Гнучкість в управлінні і контролі, Конфіденційність транспортованих даних, Захист від зовнішніх атак, Відстеження стороннього трафіку локальної мережі.

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Головна станція телебачення →

Готельне телебачення →

Інтерактивна готельна система Hoteza →

Інтерактивна готельна система Pro:Centric →

Інтерактивна готельна система WISIon →

Незважаючи на бурхливий розвиток в останні роки мережі Інтернет, для багатьох людей телебачення як і раніше залишається одним з основних джерел інформації, розваг і відпочинку. Крім того телебачення є одним з джерел заробітку і залучення клієнтів для кабельних операторів, інтернет-провайдерів (IPTV), готелів, спортивних клубів, ресторанів і звичайно ж телеканалів. Наша компанія за 15 років роботи накопичила чималий практичний досвід в побудові систем телебачення різного рівня складності на всій території України.