Що ж особливого в точках доступу Cisco Meraki?

Ключовою особливістю точок доступу Meraki є простота розгортання, налаштування і моніторингу Wi-Fi інфраструктури за рахунок хмарного управління за допомогою смартфона, планшета, або ПК. Варто зазначити, що обладнання Meraki можна конфігурувати не підключаючи безпосередньо в мережу, іншими словами “в хмарі”. Цо дозволяє фахівцеві знаходиться в будь-якій точці земної кулі, незалежно від місця інтеграції обладнання. Виробник заявляє, що при розгортанні точок доступу всі необхідні налаштування за замовчуванням автоматично поширяться на всі ці точки доступу. А якщо дефолтні конфігурації вам не підійдуть, то завжди можна розробити власну конфігурацію, розуміючи завдання і політику безпеки.

Для налаштування та розгортання точок доступу Meraki присутність фахівця на місці встановлення обладнання необов’язкова. Досить налаштувати параметри до підключення обладнання до мережі. Після цього, встановити і підключити точки доступу до мережі. Зроблені раніше налаштування автоматично активуються на пристроях. Для додавання точок доступу до робочого столу, можна скористатися смартфоном на базі Android або iOS і завантажити додаток від Meraki. Далі відсканувати штрихкод точки доступу для додавання її в свою мережу.

Такі точки доступу можна широко застосовувати: університетські й адміністративні будівлі, кафе і ресторани, готелі, курортна забудова, бібліотеки, концертні зали, стадіони й інші громадські місця, яким необхідний доступ в Інтернет.

На наш погляд рекомендувати таке рішення для великих компаній, де питання безпеки даних стоїть дуже гостро, поки ще рано – все ж для цього більше підходять класичні рішення з контролерами Cisco. Детальніше про точки доступу Meraki та замовити: https://rci-c.com/cisco-meraki/