Система контролю доступу і відеоспостереження для ДНДІ

Успішно завершено проект по інсталяції системи контролю доступу (СКД) і охоронного відеоспостереження для Державного НДІ лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.
Побудована на об’єкті система контролю і управління доступом дозволяє регламентувати прохід як на територію інституту (на центральних прохідних встановлені тумбові турнікети в комплексі зі спеціальною огорожею з нержавіючої сталі) так і в різні контрольовані зони / приміщення самої будівлі інституту (30 точок проходу обладнані електрокерованими замками і зчитувачами безконтактних карт).
Інстальований в рамках даної системи програмний комплекс з модулем верифікації дозволяє охоронцям звіряти обличчя людини, що проходить через контрольну точку доступу, з його фотографією з бази даних, що виключає проникнення на територію інституту осіб, що використовують «чужі» ідентифікаційні карти.
Технічний захист даного об’єкта також доповнена системою охоронного відеоспостереження, побудованої на IP відеокамери високого дозволу і сервері зберігання відеоархівів, що в комплексі з системою СКД значно підвищило рівень безпеки інституту.