Система прийому телевізійних сигналів для компанії Samsung в м. Харків

Компанія “РКІ-Консалтинг” виконала проект з побудови системи прийому телевізійних сигналів для нового науково-дослідного центру (R & D) компанії Samsung в м.Харків (Україна), пр. Правди, 10. Для компанії “РКІ-Консалтинг” цей проект здав продовженням плідної співпраці з компанією Samsung, так як в лютому цього року вже був успішно реалізований проект з побудови аналогічної системи для R & D центру в м. Київ (Україна).
Проект в м.Харків (Україна) включав в себе побудову антенного порту і абонентської розподільної мережі з використанням обладнання провідного світового виробника – компанії WISI (Німеччина).

Samsung Electronics, світовий лідер з виробництва мобільних терміналів і смартфонів, планує інвестувати 63 млн дол. В два R & D центру в Києві і Харкові, які офіційно були відкриті в травні 2013 року, а також планує розширити штат співробітників R & D центрів в 2014 році до 3100 осіб .

Чанг Янг Кім, виконавчий віце-президент компанії Samsung Electronics, зазначив, що компанія ставить перед собою мету створити в Україні науково-дослідний центр №1 на території СНД і Європи.
На базі R&D центрів Samsung в Україні проводиться цілий ряд програм корпоративної соціальної відповідальності.