Система рекламного і фонового озвучування для мережі АЗС WOG

Компанія RCI Consulting виконала пілотний проект з оснащення мережі АЗС WOG системами фонового і рекламного озвучування. Особливістю систем є наявність двох зон озвучування: зовнішня (майданчик з паливо-роздавальними колонками і літній майданчик ресторану Ristorio) і внутрішня (торговий зал і зал ресторану Ristorio).

До складу систем озвучування входять:
– корпусні двохсмугові акустичні системи ТОА (Японія) (для озвучування приміщення торгового залу і залу ресторану Ristorio);
– звукові музичні прожектора BOSCH (Німеччина) (для озвучування зовнішньої зони АЗС, в т.ч. літнього майданчика ресторану Ristorio);
– вбудовані в стелю акустичні системи ТОА (Японія) (для озвучування внутрішнього коридору і санвузлів);
– мікшуючий підсилювач ТОА (Японія).

Устаткування для систем фонового і рекламного озвучування підібрано таким чином, щоб забезпечити надійну роботу з урахуванням цілодобового режиму (24/7/365).
На поточний момент компанією RCI Consulting виконана поставка обладнання та інсталяція систем на трьох АЗС мережі WOG в Києві.
Пілотний проект реалізовувався компанією RCI Consulting в тісній співпраці з технічною освітою і маркетинговим підрозділами «ВОГ-Рітейл» (WOG Retail), і був позитивно оцінений останніми, а також рекомендований для подальшого впровадження.