Команда Hoteza пропонує передові рішення для сфери готелів: системи інтерактивного готельного ТБ, мобільні додатки, інтерактивні рішення для лобі і системи Digital Signage.

Наша компанія RCI Consulting є партнером Hoteza в Україні. Завдяки гнучкій системі ціноутворення ми завжди знайдемо для Вас правильне рішення, незалежно від того чи у Вас маленький приватний готель або велика мережа готелів.

HOTEZA TV

Система інтерактивного готельного телебачення Hoteza TV не вимагає для роботи приставки IPTV. Головною перевагою системи є проста і інтуїтивна система управління (CMS), яка дозволяє вносити зміни і публікувати оновлений контент в будь-який час.

Hoteza TV сумісна з практично будь-якими готельними телевізорами без необхідності придбання спеціального обладнання, що дозволяє господарям готелю уникнути додаткових витрат.

Можливості Hoteza TV

 • Велика кількість інтерактивних функцій
  Замовлення таксі, обслуговування номерів, будильник, покупки, замовлення в номер, прогноз погоди та онлайн табло аеропорту.
 • Повна інтеграція з PMS
  Відстеження реєстрації гостей, управління перебуванням гостей в готелі, формування рахунків та відстеження статусу номера.
 • Немає необхідності в додатковому обладнанні
  Завдяки можливостям платформи SmartTV, Ви можете розширити функціональність системи без необхідності придбання додаткового обладнання.
 • Задоволення побажань гостей
  Система ТБ, сумісна з усіма сучасними пристроями, органічно впишеться в життя Ваших гостей і залишить тільки позитивні враження від її використання.
 • Індивідуальні настройки
  Гнучкість програми дозволяє використовувати індивідуальні настройки.
 • Контролюйте системи номера на ТБ-екрані
  Тепер Ваші гості зможуть регулювати освітлення, температуру повітря і навіть розсовувати і засовувати штори за допомогою пульта управління від ТБ.
 • Трансляція контенту зі смартфона
  Дозвольте Вашим гостям дивитися свої відео та фотографії, а також слухати власну музику через телевізор, встановлений в готельному номері.
 • Інтеграція з мобільними додатками
  Весь контент і всі послуги також доступні на мобільних пристроях гостей через мобільний додаток Hoteza.

Мобільний додаток Hoteza Mobile для готелей

Hoteza Mobile поєднує в собі можливість транслювати найбільш актуальну інформацію та вражаючі інструменти візуалізації. Hoteza підходить для смартфонів і планшетів з операційними системами iOS і Android. Hoteza також працює в режимі оффлайн. Більшість послуг Hoteza можна використовувати без доступу в Інтернет. Hoteza підтримує 68 мов! Додаток автоматично встановлюється на мові гостя.

Дізнайтеся більше:

Телебачення

Головна станція телебачення

Готельне телебачення