СКУД U-PROX WEB, IP КОНТРОЛЕРИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗЧИТУВАЧІ, МОБІЛЬНІ ІДЕНТИФІКАТОРИ

МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ

БЕЗКОШТОВНЕ ПЗ ДЛЯ ВСІХ

Безкоштовне програмне забезпечення без обмежень по ідентифікаторам, обладнанню та функціоналу.

U-PROX WEB

Повнофункціональні WEB додатки, орієнтовані на найбільш часто використовувані функції (робочі місця).

API ДЛЯ ІНТЕГРАЦІЇ

Проста інтеграція зі сторонніми додатками і сервісами за допомогою протоколу JSON

МОБІЛЬНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ

З зчитувачами серії Smartline можна використовувати смартфон як картку

E-MAIL ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТРИВОЖНІ ПОДІЇ

Дозволяють оперативно інформувати одержувачів про події доступу певної категорії

КЛАСИЧНИЙ КЛІЄНТ WINDOWS

Збережений класичний клієнт для тонких налаштувань системи контролю доступу

РІЗНІ ВАРІАНТИ ОБЛІКУ РОБОЧОГО ЧАСУ

Облік робочого часу починаючи з простого звіту по приходу-відходу і закінчуючи складними розрахунками на основі розкладів робочого часу з гнучкими графіками і винятками (лікарняний, відпустка, відрядження і т.д.)

КОНТРОЛЛЕР ДОСТУПУ НА ПОВЕРХИ (ЛІФТОВИЙ)

Забезпечує доступ до поверхах відповідно до прав пред’явленого ідентифікатора, і передає повідомлення в СКУД про доступ на поверх після натискання кнопки на панелі вибору поверхів в ліфті; Надає доступ віддалено на поверх, як по команді оператора СКУД, так і за допомогою замикання шлейфа.

ФОТОВЕРИФІКАЦІЯ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Відображення в реальному часі вікна, що містить інформацію про подію доступу, що відбулася, включаючи фото співробітника і відео з камери. Перегляд живого відео і робота з відеоархівом. Класичний клієнт працює СВН “Лінія”, DVR і NVR: Pinetron, Partizan, Dahua, Hikvision

IP КОНТРОЛЕРИ ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ

Контролери доступу серії U-Prox призначені для роботи в будь-яких комп’ютерних мережах, як Ethernet (провідних), так і Wi-Fi (бездротових). Технічні рішення, застосовані в контролерах забезпечують надійне і безпечне з’єднання як в локальній мережі так і через Інтернет, і дозволяють створювати розподілені системи контролю доступу.

КОНТРОЛЛЕР ГЛОБАЛЬНОГО АНТИДУБЛЮВАННЯ

Апаратне рішення об’єднує по комп’ютерній мережі контролери доступу в єдину систему, призначену для відстеження переміщення співробітників по об’єкту (з кімнати в кімнату – із зони в зону) і порушень, таких як: повторний прохід, використання дублікатів карток, проникнення (несподівана поява всередині), передачу ідентифікатора іншим особам і т.д.

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВИХ ЗАМКІВ

Система бездротових замків, на відміну від набору автономних замків, забезпечує повний контроль, управління і отримання оперативної інформації про доступ і переміщення співробітників. Контролери доступу встановлюються замість накладок ручок дверей до звичайних замках і є пристроєм «все в одному», що мінімізує витрати на супутні пристрої (замки, зчитувачі, дроти і т.д.)