Технічний захист інформації

На сьогоднішній день захист інформації є пріоритетним завданням для багатьох державних установ та приватних підприємств, адже існують ризики викрадення конфіденційної та таємної інформації, знищення цінної інформації, спотворення та підміна інформації, виведення з ладу комп’ютерних систем.

Для забезпечення захищеності інформації від викрадення, витоку, спотворення, знищення проводиться комплекс інженерно-технічних заходів по захисту інформації.

Технічний захист інформації – це діяльність по забезпеченню інженерно-технічними заходами конфіденційності, цілісності, доступності інформації та унеможливлення її блокування.

Витік інформації – це неконтрольоване поширення інформації, що призводить до її несанкціонованого одержання. Витік інформації відбувається по відповідним каналам витоку.

За видом інформаційної діяльності на об’єкті відокремлюють наступні канали витоку інформації:

– Канали витоку мовної інформації
– Канали витоку інформації, що обробляється в технічних засобах
– Канали витоку візуальної інформації
– Матеріально-речовинні канали витоку інформації

Схема сертифікації

Застосування комплексу інженерно-технічних засобів захисту інформації дозволить убезпечити інформації від її витоку та неконтрольованого розповсюдження, використання інформації з отримання вигоди третіми сторонами, підміну та спотворення інформації, знищення інформації, виведення з ладу технічних засобів обробки інформації.

Наша компанія пропонує розробку та впровадження комплексних рішень по технічному захисту інформації.