Технічний аудит телефонної мережі і впровадження корпоративної IP-телефонії

Компанія RCI Consulting провела технічний аудит телефонної мережі ПАТ “Волинська Фондова Компанія”, а також впровадила систему корпоративної IP-телефонії.

За результатами аудиту було запропонована стратегія заміни застарілої аналогової телефонії на сучасне рішення на основі IP. Архітектура мережі припускала підключення 6 філій і центрального офісу в єдину мережу. Виходячи з потреб замовника, було прийнято рішення зупиниться на оптимальному рішенні від компанії Grandstream.

Це рішення дозволило значно поліпшити якість зв’язку (якість звуку при розмові рівня HD Audio), зменшити витрати на міжміські розмови та розмови з мобільними абонентами.

Мобільний додаток GrandStream Wave використовується співробітниками компанії для зв’язку поза офісом і у відрядженнях, так само на базі IP-АТС GrandStream UCM6510 було розгорнуто контакт-центр компанії.

Волинська Фондова Компанія є однією з провідних компаній на ринку сільгосптехніки в Україні. Центральний офіс компанії знаходиться в місті Луцьк. Філії компанії розташовані таких містах, як Одеса, Дніпропетровськ, Полтава, Вінниця, Кіровоград та Київ.