Унікальна акустична система Panphonics Sound Shower

Компанія «РКІ-Консалтинг» спільно з рекламним агентством «Болеро» продовжує впровадження систем рекламного звуку на базі обладнання фірми «PANPHONICS» (Фінляндія). На даний момент успішно виконана інсталяція акустичного обладнання спрямованого звуку Panphonics Sound Shower, так званої системи «звуковий душ» в торгово-розважальному центрі «Караван», а також провідною українською мережі роздрібної торгівлі «Велика Кишеня».

Варто відзначити, що Panphonics Sound Shower є на сьогоднішній день одним з кращих рішень для створення спеціальних зон з фокусованим в конкретному просторі звуковим потоком.

Технологія акустичної системи Panphonics дозволяє створити вузький і спрямований звук в потрібному місці, виключаючи вплив інших зовнішніх джерел звуку. Ця система може використовуватися як акустична система для реклами і екранів (все що відноситься до Digital Signage – відеореклама на моніторах), а також в торгових центрах, магазинах, банках, музеях. Динаміки Panphonics Sound Shower з авторегулюванням гучності створюють зони локального звучання різної форми, і кілька пристроїв Sound Shower можуть бути розміщені поблизу один від одного, і кожне з них може передавати свій звуковий контент (наприклад, повідомлення на різних мовах), і при цьому зберігається хороше якість звуку, добре розбірлива мова і тиша в приміщенні в цілому.