Відеостіни LG

На сьогоднішній день системи відображення на базі екранів колективного користування (відеостін) стали основним атрибутом в диспетчерських і ситуаційних центрах будь-якого розміру і призначення для цілодобового моніторингу та оперативного аналізу інформації. Системи відображення також застосовують в торгових центрах, конференц-залах, на концертних майданчиках і виставках для великих аудиторій людей.

Модульна побудова відеостін дозволяє налаштувати екран відео стіни потрібного розміру виходячи з поставленого завдання і габаритів приміщення, а також відобразити величезний масив зображення завдяки високій роздільній здатності. Застосування екрану колективного користування дозволяє підвищити ефективність і надійність всієї системи управління, швидко реагувати на нештатні ситуації, бачачи локальну проблему на тлі сприйняття комплексної інформації, що дуже важливо в диспетчерських і ситуаційних центрах для оцінки та аналізу ситуації в реальному часі.

Компанія RCI-Consulting співпрацює з LG – світовим лідером у виробництві якісних дисплеїв, телевізорів та відеостін. Панелі LG на базі IPS матриць мають рідкий кристал, здатний обертатися як в горизонтальній, так і в вертикальної площинах, що на практиці забезпечує максимальний кут огляду без спотворень кольору.

Дані відеостіни підтримують дисплеї в UHD (4K – 3840×2160), а також функцію SMART-калібрування – рішення, яке дозволяє автоматично відкалібрувати ваш дисплей. Вона аналізує не тільки різницю властивостей кольору в кожному окремому дисплеї, але також різницю властивостей між підключеними. Тільки у відеостін LG є підтримка передачі контенту, відеосигналу і сервісного сигналу за єдиним уніфікованим інтерфейсом LAN (Ethernet).

Детальніше: https://rci-c.com/technology/videostiny/