Що таке Wi-FI Монетизація?

Монетизація Wi-Fi – це отримання прибутку за допомогою сервісів, що працюють на базі гостьового Wi-Fi (Hotspots). RCI-Consulting пропонує хмарне рішення, яке дозволить вам не тільки повернути, а й примножити кошти, витрачені на організацію і обслуговування, здавалося б, збиткового безкоштовного Wi-Fi.

Механіка монетизації

На пристрої користувача з’являється Splash-сторінка, брендована під ваш заклад, з пропозицією підключитися до Wi-Fi через акаунт у соціальних мережах або ввести e-mail. Система зчитує всю інформацію про профілю користувача, аналізує і зберігає їх у вашій записи на хмарної платформі. Отримана інформація, доступ до якої маєте тільки ви, може бути легко відсортована, експортована і проаналізована за допомогою створених різноманітних звітів. Таким чином в обмін на безкоштовний Wi-Fi, ви отримуєте доступ до демографічних і аналітичними даними на пристрої користувача.

Простота

Застосовуючи запропоновані на платформі маркетингові та рекламні інструменти, ви має можливість взаємодіяти з своїми клієнтами в режимі реального часу. Наприклад, ви можете налаштовувати таргінг рекламні кампанії (в тому числі з використанням персоналізованих купонів) для різних категорій клієнтів за гендерною, віковою, кількості відвідувань або іншим критерієм.

Інтерфейс платформи інтуїтивно зрозумілий кожному і не вимагає особливих знань і умінь. Інсталяція і настройка займає всього кілька годин і дозволяє навіть не дуже підготовленому користувачеві кастомизировать дане рішення під свій бізнес і в той же день почати отримувати вигоду з отриманого рішення.

Як працює на практиці?

Ваші клієнти підключаються до гостьового Wi-Fi (Hotspot) через свої акаунти в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Google+, Instagram або Linkedin) або вводять електронну пошту. Далі ви можете безпосередньо комунікувати з клієнтом. Під час присутності клієнта в вашому закладі можна показувати на його пристрої рекламні повідомлення на Splash-сторінках, тим самим стимулюючи його зробити імпульсну покупку. Також можна розсилати рекламні пропозиції, знижки, купони і т.п. у вигляді повідомлень на ел.пошту або в акаунт у соц.сетях. Як правило, подібні повідомлення містять QR-коди, які клієнт повинен показати в вашому закладі, щоб погасити акційний купон.

Приклади заохочення і залучення клієнтів

Можливість повернути клієнта

Навіть якщо клієнт відвідав ваш заклад лише одного разу то, в більшості випадків, він скористався таким зручним і безкоштовним гостьовим Wi-Fi (hotspot). А це означає, що ви вже знаєте інформацію про цього клієнта і маєте можливість правильно мотивувати його відвідати ваш заклад ще раз. Крім це, не забувайте просити клієнтів ставити Follow або лайки (Likes) вашого закладу в Фейсбуці (Facebook). Адже в такому випадку інформація про вас буде доступна всім друзям клієнта, а за статистикою це мінімум 50 чоловік тільки у одного користувача. Ефективною для просування є і кампанія “Запрошення”.

Цінність рішення

Ми розуміємо, що ніхто не знає ваш бізнес краще вас, і розробили нашу платформу, приймаючи це до уваги. Традиційна реклама може коштувати величезних грошей щомісяця, і вони можуть буть витрачені в порожню. Платформа надає можливість бізнесу монетизувати Wi-Fi сервіс, перетворюючи витрати в цінний маркетинговий інструмент, необхідний для щоденної операційної діяльності.

Але головна цінність рішення по монетизації – це можливість побудова більш тісних взаємин з своїми клієнтами. Адже стратегія розвитку будь-якого бізнесу тільки за рахунок надання знижок не завжди фінансово виправдовує себе і не є запорукою побудови довгострокових відносин з клієнтами, так як привчає клієнта купувати тільки тоді, коли є знижка. Будьте уважні до вашим клієнтам: поздоровляйте їх з особистими подіями (День народження, весілля і т.д.), дякуйте їх за відвідування вашого закладу або покупки, заохочуйте частіше лояльних клієнтів. Адже саме вони завдяки аналітичним і рекламним інструментам нашої платформи приведуть до вас рефералів (Referrals), які поповнять ряди ваших лояльних клієнтів або навіть фанів.

Переваги рішення монетизації

Узагальнюючи всі переваги платформи для монетизації Wi-Fi, можна виділити наступні додаткові можливості для вашого бізнесу:

 • глибоке розуміння своїх клієнтів, їх інсайти і переваги,
 • зростання бази клієнтів,
 • підвищення лояльності клієнтів,
 • посилення бренду компанії,
 • збільшення присутності вашої компанії в соціальних мережах,
 • більше продажів існуючим клієнтам,
 • зменшення витрат на рекламу,
 • фільтрація контенту,
 • збільшення кількості рефералів (Referrals),
 • залучення нових клієнтів,
 • продаж рекламних місць спонсорам,
 • перетворення клієнтів в фанів,
 • продаж і реклама в реальному часі,
 • управління всіма вашими сторінками в соціальних медіа, розміщення постів, поновлення в одному додатку,
 • вилучення даних та інтеграція з вашої власної системою (API),

Дізнатися більше:

Cisco CMX

Wi-Fi

RTLS

Оформлення ліцензій

Wi-Fi Аналітика