Партнери

Ми віддаємо собі звіт в тому, що процвітання нашої компанії в істотній мірі залежить від ефективної співпраці з ключовими партнерами та компаніями-виробниками обладнання.

Ми не зменшує роль професіоналізму наших співробітників, орієнтованих на досягнення бізнес-результатів, але ми, також, розуміємо, що наш успіх, в кінцевому підсумку, буде залежати від можливості запропонувати своєму Замовнику кращу технологію, більш оптимальне рішення, більш якісне обладнання.

Ми постійно аналізуємо ринкові тенденції і завдяки співпраці з нашими партнерами і виробниками (список наведено нижче) розширюємо портфель пропонованих нами рішень.
Acunetix

Acunetix – провідний веб-сканер уразливості, який використовується серйозними компаніями Fortune 500 і широко визнаний, що включає в себе найсучаснішу ін’єкцію SQL та технологію сканування чорної скриньки XSS. Він автоматично сканує ваші веб-сайти та виконує технології хакерської обробки чорного ящика та сірої коробки, які знаходять небезпечні вразливі місця, які можуть скомпрометувати ваш веб-сайт і дані.


Alcatel-Lucent

Компанія Alcatel-Lucent поставляє комунікаційні рішення, що дозволяють операторам зв’язку, сервіс-провайдерам і підприємствам надавати послуги, пов’язані з передачею голосу, даних і відео, для своїх замовників і співробітників.


AMP NETCONNECT

AMP NETCONNECT – стратегічний підрозділ концерну Tyco Electronics, що є світовим лідером в області кабельних систем для передачі даних, голосу і відео. Компанія AMP NETCONNECT пропонує повний спектр обладнання для інформаційної інфраструктури, включаючи волоконно-оптичні та мідножильні кабельні системи, активне обладнання, а також автоматизовану систему управління кабельною мережею.


APC

APC — виробник обладнання для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних.


ASC Signal Corporation

ASC Signal Corporation (до 2008 року Andrew Satcom) – провідний світовий виробник наземних станцій супутникового зв’язку, антен і високочастотної антенної продукції, виробленої для мовного ринку, уряду, військових і корпоративних додатків супутникового зв’язку.


AXIS

Axis Communications AB — шведська компанія, яка займається виробництвом і продажем мережевих камер і систем спостереження.


Bosch

Розробник та постачальник систем безпеки та зв’язку для самих різних областей застосування. В асортименті компанії Bosch системи відеоспостереження, охоронні і пожежоохоронних, системи управління доступом, системи голосового та евакуаційного оповіщення і багато іншого.


Cisco

Cisco Systems Inc. є світовим лідером на ринку мережевих рішень для Internet. Рішення Cisco в галузі програмного і апаратного забезпечення використовуються для зв’язку комп’ютерів і комп’ютерних мереж з метою забезпечення користувачам легкого доступу до інформації незалежно від часу, місця або типу комп’ютерної системи сторін – учасників зв’язку.


Citrix

Citrix є лідером в області переходу до програмних робочих місць, об’єднуючи рішення для віртуалізації, управління мобільністю, обміну даними по мережі і рішення SaaS. Рішення Citrix забезпечують мобільність підприємства за допомогою створення безпечних мобільних робочих місць, що надають користувачам миттєвий доступ до додатків, десктопів, даних і засобів зв’язку на будь-якому пристрої, в будь-якій мережі і хмарі.


CommScope

Компанія CommScope з її більш ніж 30-ти річним досвідом роботи, вважається галузевим лідером у виробництві волоконно-оптичних, коаксіальних і мідних кабелів зв’язку, чиї основні принципи – чудова якість продукції за рахунок використання найдосконаліших технологій в процесі дослідження і розробок.


Dell

Dell – американська компанія, один з провідних світових виробників комп’ютерної техніки і постачальників продуктів і послуг в сфері інформаційних технологій. Устаткування Dell – це сервера, системи зберігання даних, робочі станції, мережеве обладнання, персональні комп’ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори.


Eaton

Обладнання під торговою маркою Moeller широко відомо в усьому світі та активно використовується в системах розподілу електроенергії та автоматизації адміністративних та житлових приміщень. З квітня 2008 року Moeller входить до складу корпорації Eaton – диверсифікованої групи компаній, що нараховує 70 000 співробітників у всьому світі, з обсягом продажів 11,9 млрд. Дол. США. Будучи одним з провідних в світі експертів у області низьковольтного електрообладнання, Модель є однією з потужних “постів” Електротехнічного Сектора корпорації Eaton


ESET

ESET – міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення, експерт в області захисту від кіберзлочинності і комп’ютерних загроз. Компанія ESET представлена більш ніж в 180 країнах.
Антивірусні рішення ESET, що випускаються під брендом ESET NOD32, удостоїлися рекордної кількості нагород VB100, виданих за результатами тестувань авторитетного британського журналу Virus Bulletin


ETL Systems

ETL Systems – англійська компанія, яка спеціалізується на розробці і виробництві радіочастотного обладнання з 1984 року, і на сьогоднішній день є одним з провідних світі виробників устаткування для супутникового індустрії. Основною продукцією компанії є висококласне і надійне маршрутизуюче обладнання високочастотних супутникових сигналів для ТВ-мовників, урядових організацій, військових, морських, приватних мереж VSAT, а також глобальних супутникових операторів.


Harmonic Inc

Американська компанія Harmonic Inc. є найбільшим виробником рішень і продуктів для волоконно-оптичних мереж і цифрового телемовлення. Рішення компанії дозволяють надавати клієнтам послуги інтерактивного відео, широкосмугового доступу, телебачення високої чіткості, video-on-demand.


HP

Компанія НР – це найбільший постачальник технологічних рішень для бізнесу, організацій та споживачів. Компанія надає рішення в сфері ІТ-інфраструктури, персональних обчислювальних систем, пристроїв обробки зображень і друку, програмного забезпечення та сервісної підтримки.


Juniper Networks

Juniper Networks – постачальник високопродуктивних мережевих рішень. Компанія пропонує широкий спектр продуктів, які виконують завдання маршрутизації, комутації, забезпечення безпеки, політики контролю справжності, а також питання прискорення роботи додатків і управління мережею. Компанія Juniper Networks вважає своєю місією розробку нових прозорих рішень для IP на базі єдиної модульної архітектури, єдиної операційної системи і єдиної послідовності версій.


Kramer

Уже понад 20 років Kramer Electronics Ltd. розробляє і виробляє різне комутаційне обладнання для професійного відео і аудіо ринків.


Microsoft

Компанія Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Це одна з найбільших в світі корпорацій, що працює в більш ніж 190 країнах світу. Портфель продуктів і послуг Microsoft включає настільні і мережні операційні системи, пристрої (Xbox 360, Xbox One, Kinect, Surface і ін.), Серверні додатки, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для кінцевих користувачів, хмарні рішення, інтерактивні програми, сервіси та гри, засоби для роботи в Інтернеті, інструменти розробки і багато іншого


Milestone

Milestone Systems A/S є датським постачальником програмного забезпечення керування відео на основі IP (VMS) та мережевими відеореєстраторами (NVR) для установок спостереження


Molex

Molex Incorporated – один зі світових лідерів з виробництва електронних, електричних і волоконно-оптичних компонентів, а також комплексних рішень в області СКС – Molex Premise Networks. У числі партнерів компанії такі фірми як CISCO, Ford, Intel, Nokia, Phillips, Siemens, 3Com та інші.


Panasonic

Panasonic – один з провідних виробників електроніки в світі. Panasonic є основним брендом японської корпорації Panasonic Corporation – глобального концерну, який представляють понад 600 компаній, заводів і науково-дослідних центрів по всьому світу.
Компанія RCI Consulting має статус авторизованого інсталятора АТС Panasonic.


Panduit

Panduit – це світовий лідер в розробці і виробництві засобів комунікації, що пропонує повні рішення для забезпечення вимог сучасних споживачів. СКС PAN-NET – це високопродуктивні рішення з запасом на майбутнє. Її компоненти сконструйовані з урахуванням вимог найпередовіших додатків, таких як Voice over IP (VoIP), Power over Ethernet (PoE), а також останніх вимог по надійності і безпеки.


Panphonics

Panphonics – провідний у світі постачальник динаміків спрямованого звуку зі штаб-квартирою в м. Тампере, Фінляндія. Panphonics Sound Shower ® – інноваційне рішення, відмінно зарекомендувало себе в банках, торгових центрах, музеях, інформаційних кіосках, автозаправних станціях, ресторанах, театрах і корпоративних офісах по всьому світу.


R&M

Швейцарська компанія R&M (Reichle & De-Massari) – один з лідерів в області виробництва структурованих кабельних систем і техніки зв’язку, передачі даних, виробів для введення, сполуки, комутації, передачі і розподілу інформації по мідних і оптичних кабелів.


Rapid7

Rapid7 – провідний постачальник рішень для захисту даних та аналітики, що дає організаціям змогу реалізувати активний аналітичний підхід до кібер-безпеки.


Schneider Electric

Schneider Electric – компанія світового рівня в галузі управління електроенергією – пропонує комплексні рішення для ключових сегментів ринку: цивільного і житлового будівництва, промисловості, енергетики та інфраструктури, центрів обробки даних і мереж


Schrack Seconet

Австрійська компанія Schrack Seconet AG спеціалізується на розробці і виробництві високотехнологічних систем пожежної безпеки та систем зв’язку для медичних установ. Основне обладнання, що поставляється компанією, виробляється на заводі Hekatron в Німеччині. Деякі моделі ручних сповіщувачів, сирен і строб-ламп, а також спеціальні сповіщувачі – в Великобританії, Італії, Японії.


Swedish Microwave

Компанія Swedish Microwave AB є світовим лідером з виробництва професійних малошумливих конверторів (LNB) для супутникового ринку. Продукція використовується при побудові антенних наземних супутникових станцій, головних станцій кабельного телебачення, VSAT-систем і т.д. Вся продукція розробляється і виробляється в м Мотала, Швеція.


SYSTIMAX Solutions

Компанія SYSTIMAX Solutions, що входить до складу корпорації CommScope, надає інтегровані комплексні рішення для корпоративних мережних додатків передачі мови, даних і відео. SYSTIMAX Solutions – світовий лідер в області структурованих кабельних систем, що випускає різноманітні продукти, які включають мідні та оптоволоконні рішення.


TOA

TOA – світовий лідер у виробництві устаткування для систем голосового оповіщення: гучномовців, підсилювачів потужності, конференц-систем, обладнання для синхронного перекладу, мегафонів і мікрофонів.


Triax

Датська компанія Triax виробляє широкий асортимент ефірних і супутникових антен та обладнання для систем колективного прийому.


Trimax

Trimax – міжнародна компанія, розробник і виробник високоякісної, споживчої телевізійної апаратури для зарубіжного ринку. Одна з піонерів в області виробництва вимірювальної апаратури. Компанія експортує свою обладнання в країни Північної Америки, багато країн Європи і Азії. Штаб-квартира компанії знаходиться на Тайвані.
Завдяки інноваційним технологіям та естетичному дизайну, компанія Trimax створила унікальну репутацію в світі електронних пристроїв. З огляду на потреби споживача в сучасних і надійних продуктах, Trimax прагне надавати повний спектр надійного обладнання, яке відрізняється зручністю і функціональністю.


VMware

VMware – світовий лідер в області віртуалізації і хмарних інфраструктур, пропонує рішення, що підвищують ефективність ІТ-середовищ за рахунок їх спрощення. VMware допомагає компаніям впровадити модель хмари, яка вирішить їх унікальні завдання. Підхід VMware прискорює перехід на хмарні обчислення, забезпечує захист існуючих інвестицій і підвищує рівні безпеки і контролю.


WISI

Основними напрямками діяльності німецької компанії WISI є виробництво обладнання для широкосмугових комунікаційних мереж – головні станції (аналогового, цифрового, IP) телебачення, активне і пасивне устаткування для телевізійних мереж.