Про компанію

RCI-Consulting – компанія, яка спеціалізується на інфраструктурних, комунікаційних і рішеннях систем безпеки, котрі забезпечують хорошу продуктивність, надійність, віддачу від вкладених інвестицій, а також знижують експлуатаційні витрати підприємств і організацій, що дозволяє їм впевнено і комфортно працювати і бути конкурентними на ринку.

Наші можливості (компетенції) включають технології побудови локальних мереж та центрів даних, ВОЛЗ, бездротових мереж, мережевої безпеки, уніфікованих комунікацій, відео і телебачення, систем безпеки та аудіо-візуальних комплексів. Ці можливості засновані на передових розробках наших ключових партнерів і виробників: Alcatel-Lucent, Cisco, HP, AMP NETCONNECT, Molex, Panduit, R&M, Commscope Systimax, BOSCH, Panasonic, TOA, TAC by Schneider Electric, Wisi та ін.

Широкий спектр продуктів і послуг, портфоліо та більш ніж 15-річний досвід дозволяє пропонувати рішення в широкому діапазоні галузей, таких як: охорона здоров’я, промисловість, будівництво, телеком, фінанси, державний сектор, малий і середній бізнес.

RCI-Consulting є партнером, який допоможе вам знайти правильне рішення, з усіма навичками, необхідними для його реалізації.

Результатом нашої діяльності є скорочення витрат і економії часу наших клієнтів, створення комфортних умов для ведення бізнесу та забезпечення безпеки, як самих підприємств, так і їх клієнтів.

Філософія компанії

Наша місія

Надавати нашим Замовникам персоніфіковані рішення в області системної інтеграції, що відносяться до проектування, розгортання і подальшого технічного обслуговування телекомунікаційних та інженерних мереж, комплексних систем безпеки та аудіо-візуальних систем.

Наша мета

Зрозумівши потреби кожного Замовника, розробити для нього раціональне технічне рішення, забезпечити його впровадження і якісний технічний супровід в гарантійний та післягарантійний періоди.

Наші принципи

Ми клієнт – орієнтована компанія, уважно ставиться до потреб наших Замовників на будь-якому з етапів роботи.
Взаємовідносини з співробітниками наша компанія будує на принципах взаємної довіри, чесності та справедливості.
У відносинах з конкурентами ми не використовуємо некоректних методів.
Ми не зупиняємося на досягнутому якщо перемагаємо і не опускаємо руки якщо програємо. Ми віримо, що запорука нашого успіху – безперервний рух вперед!

Чому Вам варто працювати з нами?

Наші фахівці мають більш ніж 15-річний досвід роботи на ринку слабкострумових інженерних систем.
Силами наших фахівців успішно реалізовано більше 200 проектів високої складності.
Ми здатні підготувати рішення, відповідне саме Вашим індивідуальним потребам.