Система
виявлення вторгнень
і порушення периметра

Система охорони периметра – це універсальна система, що застосовується як технічний засіб охорони, котрий реагує на деформації загородження і будь-які несанкціоновані контакти з ним, які викликані порушником.

Система охорони периметра може бути використана як для комерційних об’єктів, так і для промислових і стратегічних.

Дана система встановлюється на будь-яких типах огороджень (прозорі сітки, сітчасті панелі, металеві паркани, комбіновані огорожі).

Переваги при використанні системи:

 • Точність несанкціонованого контакту 2,5 м.
 • Можливість налаштування параметрів на кожен окремо взятий датчик (ефективне використання при охороні периметрів з різними типами ділянок огорожі, наприклад – на частині периметра використано сіткове огородження, а інша частина огорожі – металевий паркан). Тобто зручність застосування системи при реконструкції і розширенні охорони периметра об’єкта.
 • Висока чутливість.
 • Чутливість системи не залежить від віддаленості від контролера.
 • Від одного пункту з двома контролерами можливе підключення 2 ліній датчиків на відстань до 1 200 м, що істотно знижує витрати на будівництво інфраструктури (кабельні траси, траншеї, джерела живлення і т.д.).
 • Лінії можливо вільно секціонувати в зони виявлення за допомогою конфігураційної програми.
 • Шина між датчиками (дані і живлення) створена лише на одній парі проводів – простий ремонт.
 • Візуалізація системи можлива на базі карти – плану, фотографії або креслення.
 • Використання диференціальної логіки зводить до мінімуму кількість помилкових тривог і впливу зовнішніх чинників (дощ, вітер і т.д.).
 • Система сумісна з іншими типами технічних систем охорони і їх платформами.

Система виявлення вторгнень і порушення периметра детектує механічні вібрації на огородженні, що завдані спробою увійти в об’єкт, що охороняється (перелазить, підняття огородження, порушення цілісності сітки, перекушування сітки і самої системи).

Система повністю незалежна. Кожен адресується датчик містить п’єзоелектричний елемент підтримуваний обробкою сигналів за допомогою мікропроцесора.

Використання унікальної диференціальної логіки виразно обмежує кількість хибних сигналів тривоги, заподіяних наприклад впливом кліматичних умов (дощ, вітер). Система надає високу точність детектування, яка дозволяє кожен окремий датчик PDS в системі управління розглядати самостійно. Параметри будь-якого датчика можна регулювати незалежно від інших датчиків. Один самостійний контролер (PVJ) зазвичай використовується приблизно на 600 метрів огорожі при диференціації недозволеного входу в об’єкт на кожних 2,5 метра ділянки огорожі.

Пропонуємо установку одного датчика на одну панель (ділянку) огорожі, крім того система встановлюється на ворота і хвіртки. Ворота і хвіртки забезпечуються також інфрачервоними бар’єрами і датчиками відкриття.

Система виявлення вторгнень складається з:

 • контролера – аналізатора (PVJ), до якого за допомогою кабелю для передачі даних і живлення підключені окремі датчики (PDS) і вхідні-вихідні модулі (PIO);
 • датчиків (PDS);
 • вхідних-вихідних модулів (PIO);
 • розподільного щита (PES);
 • програми конфігурації;
 • програми візуалізації.

Система має широкий функціональний діапазон, тому для налаштування всієї системи, можливо використовувати програмне забезпечення Q-vision, розробки словацької компанії Quadriq as. Ця програма дозволяє налаштувати основні параметри системи, такі як, наприклад кількість модулів PDS і PIO (в тому числі їх адреси), чутливість окремих датчиків в залежності від типу огородження і їх розміщення, функція програмованої вихідний проводки і завантажувати записи подій в системі з контролера (PVJ). Система аналізує сигнал тривоги не тільки на підставі величини порушення, але також в залежності від попередньо встановленої кількості порушень або імпульсів під час певного відрізка часу і в залежності від сигналів сусідніх датчиків. Програма конфігурації також забезпечує графічне зображення величини порушення окремих датчиків в даному відрізку часу.

Програма візуалізації, за допомогою графічного зображення, відображає стан системи і проникнення в охоронювану область, зображує збої або сигнали тривоги, а також дає інформаційний текст.

У програмі можна використовувати фотографії або малюнки, що охороняються.

У разі порушення периметра, система охорони периметра автоматично передає інформацію про місце порушення периметра в систему відеоспостереження, яка виконує зображення місця порушення і відеозаписи цих подій.

Дізнайтеся більше:

Комплексна безпека

Контроль доступу

Відеоспостереження

Автоматизований паркінг

Пожежна сигналізація