Необхідність

Головна станція телебачення перетворює сигнали, які поступають з антенного порту, і як правило, розміщується в серверній кімнаті готелю. В подальшому сигнали транслюються в розподільчі мережі телебачення на готельні телевізори кінцевим абонентам.

Переваги

Одна із переваг даної схеми – незначна вартість підключення нового абонента до мережі.

В випадку, якщо в готелі вже є побудована структурована кабельна система (СКС), то вона використовується як розподільча мережа телебачення, а в якості головної станції використовується IP головна станція.

Якщо СКС в готелі немає, то для трансляції сигналів будується окрема розподільча телевізійна мережа з використанням високоякісного коаксіального кабелю і використовується цифрова головна станція. Топологія розподільчої телевізійної мережі вибирається в залежності від кількості та розміщення абонентських точок.

Надійність

Готельні телевізійні системи розраховані на цілодобову роботу в різноманітних умовах, тому однією з головних вимог при виборі обладнання є надійність та відмовостійкість. Що стосується постачальника обладнання для головних станцій, то безумовним лідером в цій галузі протягом вже багатьох років залишається компанія WISI (Німеччина)

На абонентських точках встановлюються готельні телевізори з STB (приставками, Set-Top-Box) в випадку IP-сигналів, чи з DVB-C ресиверами (тюнерами) при цифровому ТБ-сигналі.

 

23i56cdc3955cf97
P1010951
wertryugfdfsgd
головна станція обрізать
головна станція
головна станція2
головна станція22
головна станція23
головна станція32

Дізнайтеся більше:

Телебачення

Готельне телебачення

Інтерактивна готельна система