Рішення Cisco CMX – Connected Mobile Experiences

Використання аналітики, заснованої на розташуванні, для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень

Компаніям все частіше доводиться шукати нові способи забезпечення конкурентоспроможності та залучення клієнтів. До 2018 року в світі буде понад 10 мільярдів підключених мобільних пристроїв, тому прийшов час думати креативно. Уявіть, що ви могли б використовувати існуючу мережеву інфраструктуру для отримання бізнес аналітики і оперативно оптимізувати свою діяльність. Завдяки Cisco ви це зможете.

Переваги рішення

За допомогою рішення CMX ви зможете:
• Аналізувати ефективність бізнесу і оптимізувати маркетингову діяльність завдяки кількісному аналізу активності на вашому об’єкті, наприклад визначення прохідності конкретного магазину
• Збільшити прибутковість квадратного метра за рахунок оптимізації розташування з використанням детальної прохідності торгової точки, коефіцієнта перетворення відвідувачів у покупців, а також іншої інформації, аж до конкретних зон, а також кількісної оцінки від впровадження змін
• Підвищити задоволеність клієнтів за рахунок забезпечення достатньої кількості персоналу в періоди пікового навантаження
• Збільшити прибутковість, використовуючи дані про місце розташування для проведення оптимальних мобільних маркетингових кампаній

У рішенні Cisco Connected Mobile Experiences (CMX) використовується бездротова мережа високої щільності з модулем Cisco® Mobility Services Engine, яка дозволяє організаціям збирати агреговані дані про місцезнаходження користувачів Wi-Fi. CMX Analytics є модулем візуалізації даних, який допомагає організаціям використовувати мережу як джерело даних для бізнес-аналізу, виділяти поведінкові моделі і тенденції, які, в свою чергу, можуть допомогти бізнесу приймати обґрунтовані рішення про те, як поліпшити обслуговування відвідувачів і підвищити якість їх обслуговування.

Аналіз поведінки на об’єкті

Аналіз сценаріїв поведінки клієнтів в ваших приміщеннях є вкрай важливим для планування бізнесу. Однак організації зазвичай не можуть візуально відслідковувати закономірність переміщення клієнтів усередині приміщень. Уявіть собі, що ви могли б використовувати сукупну аналітику, зібрану з сигналів Wi-Fi кінцевих користувачів, для підвищення ефективності бізнесу і отримання маркетингового аналізу шляхом ретельної обробки даних про переміщення кінцевих користувачів всередині приміщень. Ви можете використовувати мережу Wi-Fi, щоб зрозуміти, як рухаються люди у вашому приміщенні, скільки часу вони проводять в різних місцях, а також порівняти характер поведінки покупців, які відвідують ваш об’єкт вперше або повторно.

Використання визначення геопозиції по Wi-Fi для розуміння поведінки клієнтів

CMX Analytics використовує сигнали Wi-Fi користувачів мобільних пристроїв для виявлення присутності, визначення місця розташування і пересувань клієнта. Рішення Cisco Mobility Services Engine з ліцензією CMX виявляє сигнали Wi-Fi на основі потужності сигналу, отриманого з декількох точок доступу. Дані збираються для кожного пристрою кілька разів, поки воно знаходиться на території; потім ця інформація агрегується і обробляється, і в результаті на інформаційній панелі браузерної програми ви бачите аналітичні дані про присутність і місцезнаходження. Це рішення аналізує складні дані про місцезнаходження і надає повноцінні відомості для власника об’єкта, в тому числі докладні звіти про поведінку кінцевих користувачів, динамічну візуалізовану аналітику, а також можливість сортування даних за певними часовими рамками або окремим зонам.

Як це працює?

Виявлення

Бездротових клієнтів завдяки смартфонам в кишені з включеним Wi-Fi, їх позиціонування на території з урахуванням поверховості, аналізу характеру їх переміщень майданчиком: де вони ходять, як швидко, де затримуються і проводять час, де збирається група користувачів. Всю цю аналітику можна отримувати з огляду на зони приміщення і проміжки часу. Такі дані дозволяють власнику майданчика адаптувати свої бізнес-процеси під поведінку клієнтів.

Залучення

Можливість доставити на підключений смартфон гостя потрібну інформацію і отримати відповідну реакцію. Ця інформація повинна прямо або побічно генерувати позитивний грошовий потік для власників майданчиків: підвищувати рівень задоволеності або лояльності гостя, інформувати про наявність додаткових послуг (навігація по майданчику, розклад кінотеатру, наявність дитячої кімнати, доставка товарів в будинок покупця, терміновий споживчий кредит, знижки на товари і т.д.). Побічно генерувати грошовий потік буде підвищена лояльність клієнтів, яким подобається користуватися навігацією по торговому центру, бронювати онлайн-квитки в кіно, отримувати інформацію про послуги майданчики. Прямий же грошовий потік – це безпосередній відгук на гарячі пропозиції і купони, тобто додаткові продажу. Істотну частку витрат складають спонтанні покупки, які не заплановано заздалегідь. Рішення Cisco CMX допоможе зробити найбільш релевантні пропозиції гостям торгової зони і тим самим збільшити кількість спонтанних покупок.

Підключення

Підключення гостей через сторінку з інформацією, адаптовану до місця розташування гостя. Мається на увазі, наприклад, що клієнт, який знаходиться в ресторанній зоні, при підключенні до мережі Wi-Fi отримає пропозицію безкоштовно випити чашку кави, спробувати нове блюдо з сезонного меню або провести дитину в ігрової кімнати. У зоні жіночого одягу на смартфоні з’являться запрошення на розпродаж одягу модних брендів, інформація про знижки на аксесуари і предмети побуту. Ще одна опція – використання для входу в мережу акаунтів в соцмережах. У такому варіанті маркетолог закладу може отримати додаткову інформацію про гостя: стать, вік, місце проживання, а також використовувати соціальні мережі для реклами свого бізнесу в колі друзів гостя, якщо той зробить Check In. Такі дані стануть в нагоді, щоб відправляти відвідувачам ще більше кастомізовані пропозиції.

Дізнатися більше:

Wi-Fi

RTLS

Оформлення ліцензій

Wi-Fi Аналітика

Wi-Fi Монетизація