Мережеві екрани

Cisco ASA серии 5500-X

Всебічний моніторинг і контроль

Мобільний доступ і хмарні технології сприяють підвищенню продуктивності, але пов’язані з додатковими ризиками. Для захисту ресурсів необхідні моніторинг користувачів, додатків, пристроїв і загроз в мережі, а також контроль за їх діями. Міжмережеві екрани Cisco ASA серії 5500-X забезпечують необхідну прозорість мережі, чудовий захист від загроз та шкідливих програм підвищеної складності і високий рівень автоматизації, що дозволяють скоротити витрати і спростити інфраструктуру.

Надійний багаторівневий захист від загроз

Мережеві екрани нового покоління Cisco ASA серії 5500-X допомагають замовникам знайти баланс між ефективністю забезпечення безпеки і продуктивністю. Це рішення, яке представляє собою поєднання самого популярного в галузі брандмауера з контролем стану з’єднань і повного асортименту сервісів мережевої безпеки нового покоління, включає:

  • деталізований моніторинг і контроль;
  • надійний захист від інтернет-загроз в хмарі або з локальним розміщенням;
  • кращу в галузі систему запобігання вторгнень (IPS) для захисту від відомих загроз;
  • комплексний захист від загроз і вдосконаленого шкідливого ПЗ;
  • найпопулярніший в світі міжмережевий екран ASA з забезпечує високий рівень безпеки рішенням Cisco AnyConnect для віддаленого доступу.

Cisco пропонує перший в галузі орієнтований на запобігання загрозам міжмережевий екран нового покоління, – Cisco ASA з сервісами FirePOWER, доступний на багатофункціональних пристроях забезпечення безпеки Cisco ASA серії 5500-X і ASA серії 5585-X. Завдяки цьому рішенню замовник отримує в одному пристрої перевірену часом захист фаєрволом Cisco ASA в поєднанні з кращою в галузі захистом від загроз та шкідливих програм – Sourcefire.

Перевірена часом платформа корпоративного класу

Всі міжмережеві екрани Cisco ASA серії 5500-X нового покоління працюють на базі скрипта Cisco Adaptive Security Appliance (ASA) і підтримують функції контролю стану з’єднань корпоративного класу, а також можливості мережевих екранів нового покоління. Конфігурація програмного забезпечення ASA допускає такі функціональні можливості, як:

  • інтеграція з базовими технологіями захисту мереж;
  • розширений облік ідентифікаторів користувачів із застосуванням групових міток безпеки Cisco TrustSec і брандмауера, що використовує таку нормативну інформацію;
  • пропускна здатність до 640 Гбіт/с завдяки кластеризації до 16 пристроїв ASA 5585-X;
  • висока експлуатаційна готовність для додатків з підвищеними вимогами до відмовостійкості;
  • надійні засоби безпеки нового покоління із застосуванням Cisco ASA з сервісами FirePOWER.
Захистіть ваш бізнес за допомогою рішення для повномасштабного контролю і високоефективного протистояння загрозам під час атаки. Це рішення забезпечує всебічний моніторинг і контроль, скорочення витрат і спрощення інфраструктури, а також захист від шкідливого ПЗ і нових загроз в режимі реального часу.

Дізнайтеся більше:

Інформаційна безпека

Мережевий екран

Acunetix Vulnerability Scanner

Burp Suite

Passware Kit Forensic Lab 2019

Рішення Rapid7