Ваш сайт можна зламати?

70% – так. Виявляти та виправляти вразливості за допомогою Acunetix

Перевірте безпеку веб-сайту

Брандмауери, SSL і захищені мережі марні проти злому веб-додатків! Хакери концентруються на веб-додатках (кошиках для покупок, формах, сторінках для входу в систему тощо) – вони доступні цілодобово  і безпосередньо підключені до вашої бази даних з цінними даними. Веб-додатки зроблені на замовлення, менш перевірені, ніж готові програмні продукти, і, ймовірно, мають невідкриті уразливості, які можуть бути рецептом для катастрофи. Не забувайте перевірити безпеку веб-сайтів у вашій організації!

Acunetix є провідним сканером уразливостей, який використовуються серйозними компаніями Fortune 500 і широко відомий завдяки найсучаснішій ін’єкції SQL і технології сканування чорних скриньок XSS. Вона автоматично сканує ваші веб-сайти і виконує чорні ящики і методи сірих вікон, які виявляють небезпечні уразливості, які можуть порушити ваш веб-сайт і дані.

Тести Acunetix для ін’єкцій SQL, XSS, XXE, SSRF, ін’єкції заголовків Host та більше 4500 інших веб-уразливостей. Він має найсучасніші методи сканування, що генерують найменш можливі помилкові спрацьовування. Спрощує процес захисту веб-додатків завдяки вбудованим функціям керування вразливостями, які допомагають розставляти пріоритети та керувати роздільною здатністю вразливостей.

 • Поглиблене сканування та аналіз – автоматично сканує всі веб-сайти
 • Найвищий рівень виявлення вразливостей з низькими помилковими позитивними результатами
 • Інтегрований менеджмент уразливостей – визначення пріоритетів та контроль загроз
 • Інтеграція з популярними WAFs та Issue Trackers
 • Безкоштовне сканування безпеки мережі та засоби ручного тестування
 • Доступно у Windows, Linux та Online

Брандмауера не вистачає

Брандмауери, SSL і закріплені мережі марні проти злому веб-додатків. Веб-атаки здійснюються через HTTP і HTTPS – ті ж протоколи, які використовуються для доставки контенту законним користувачам. Веб-програми часто налаштовані та перевірені менше, ніж готові програмні продукти, і наслідки веб-атаки часто гірші, ніж традиційні мережеві атаки.

 • Виявлення більш ніж 4500 вразливостей веб-застосунків
 • Сканування відкритого програмного забезпечення та спеціальних програм
 • Виявлення критичних вразливостей зі 100% -ною точністю

Acunetix є піонерами автоматизованого тестування безпеки веб-додатків. Acunetix vulnerability scanner використовує інноваційні технології, які включають:

Швидкий, точний, легкий у використанні

Acunetix web vulnerability scanner використовує багатопотоковий, блискавично швидкий сканер, який може сканувати сотні тисяч сторінок без перерв.

 • Найбільш високий рівень виявлення вразливостей WordPress – сканування установок WordPress на більш ніж 1200 відомих уразливостей в ядрі WordPress, темах і плагінах
 • Простий у використанні реєстратор послідовності входу, який дозволяє автоматично сканувати складні області, захищені паролем
 • Огляд даних про уразливості за допомогою вбудованих інструментів керування вразливостями та легко створювати широкий спектр технічних звітів і звітів про відповідність

Дізнайтеся більше:

Інформаційна безпека

Мережевий екран

Мережеві екрани Cisco ASA

Burp Suite

Passware Kit Forensic Lab 2019

Рішення Rapid7