Що таке готельне телебачення?

Готельне телебачення з вірно підібраним списком телеканалів та гарною якістю трансляції створює позитивне враження про готель, а також надає можливість для власників заробляти, пропонуючи клієнтам для перегляду платні пакети телеканалів.

Платні пакети готельного телебачення формуються за допомогою системи адресного кодування. Для підключення до вибраного пакету телеканалів клієнту достатньо повідомити персоналу готелю про свій вибір. Підключення до нових пакетів може здійснюватися персоналом за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Спеціального навчання для користування цією системою не потрібно. Система білінга автоматично враховує в рахунку клієнта вартість послуги.

Переваги для клієнтів

Клієнт може також і самостійно підключатись до платних пакетів телеканалів. Для цього необхідно інсталювати систему інтерактивного готельного телебачення.

Відносно технології побудови системи готельного телебачення, то найбільш ефективною та економічно виправданою є система телебачення з комбінованою системою прийому (прийом ефірних та супутникових каналів) на базі головної станції. Ця схема здобула найбільшу популярність також і у власників готелів, тому що дозволяє самостійно змінювати конфігурацію системи (кількість та перелік телеканалів).

Основні складові готельного телебачення

Система прийому каналів складається з антенного порту та головної станції. Зазвичай, на даху готелю будується антенний порт (антенний пост) – комплекс супутникових та ефірних антен, які забезпечують прийом сигналів від ефірних станції та супутників.

Комплектація супутникової частини системи напряму залежить від кількості супутників та каналів, які приймаються, наявності чи відсутності в переліку кодованих каналів та способу роздачі супутникового сигналу. В деяких випадках організація прийому 1 вибраного телеканалу може складати таку ж вартість як і вартість прийому 10 каналів. Тому надзвичайно важливо, ще на етапі проектування правильно підібрати канали, в противному випадку це може привести до значного подорожчання системи телебачення в цілому.

Переваги для Вас

  • Масштабування. Вартість підключення нового абонента складає 50 грн.
  • Гнучкість. Можливість підключення нових каналів та супутників без переналаштування існуючої мережі.
  • Однаковий перелік каналів для всіх клієнтів.
  • Простота в управління при зміні переліку каналів. Автоматичне внесення змін параметрів на всіх телевізорах.

Дізнайтеся більше:

Інтерактивна готельна система Hoteza

Інтерактивна готельна система Pro:Centric

WISIon

Телебачення

Головна станція телебачення